Home / اخبار / 690 طرح اشتغال روستایی در قزوین به بانکها معرفی شدند…
قیمت تور استانبول

690 طرح اشتغال روستایی در قزوین به بانکها معرفی شدند…

ناصر شفیع آبادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد طرح برای 2 هزار و 45 نفر در سطح روستاهای استان قزوین،اشتغال ایجاد خواهد کرد.
وی اضافه کرد: تاکنون در استان به 80 طرح اشتغال روستایی 14میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت پرداخت شده است.
شفیع آبادی خاطر نشان کرد: در حوزه اشتغال فراگیر نیز 53 طرح به میزان 480 میلیارد ریال برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده است که برای یک هزار و 13 نفر اشتغال ایجاد می کند.
این مسئول افزود: به دلیل حجم بالای پرونده ها و تعداد محدود کارشناسان هنوز گزارشی از پرداختی های بانک های عامل در طرح فراگیر به اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ارسال نشده است.
وی با اشاره به تفاوت طرح اشتغال روستایی و فراگیر گفت: در طرح های روستایی که به 30 رسته تعیین شده اند و شهرهای زیر 10 هزار نفر یا نواحی صنعتی را نیز شامل می شوند تسهیلاتی با بهره 6 و 10 درصد پرداخت می شود.
معاون اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قزوین افزود: تسهیلات اشتغال فراگیر نیز به 15 رسته متفاوت در نقاط مختلف استان با سود 18 درصد و یارانه 2 تا 17 درصدی پرداخت می شود ولی شرط اصلی در پرداخت ها بهره برداری از طرح ارائه شده است.
دولت در استان قزوین برای سال جاری ایجاد 18 هزار شغل جدید را تعهد کرده است.
6101*3013

انتهای پیام /*

نوشته 690 طرح اشتغال روستایی در قزوین به بانکها معرفی شدند… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

لیست کامل لذیذ ترین دسرهای ایرانی

دسرها همواره به عنوان خوشمزه ترین پیش غذاها شناخته می شوند و افراد به منظور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *