Home / اخبار / 6 میلیارد ریال برای آبرسانی روستاهای روانسر اختصاص یافت…
قیمت تور استانبول

6 میلیارد ریال برای آبرسانی روستاهای روانسر اختصاص یافت…

به گزارش ایرنا، فرامرز شوهانی روز یکشنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات آب و فاضلاب روستایی شهرستان روانسر افزود: همچنین از محل اعتبارات زلزله 21 میلیارد ریال برای اجرای 12 پروژه آبرسانی به روستاهای شهرستان روانسر در سال 98 در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی برای سال 97 ، آبرسانی به یک مجتمع و 2 روستا با یک هزار و 662 خانوار و اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال پیشنهاد شده که در صورت تخصیص اعتبار این پروژه ها نیز وارد مرحله اجرایی می شود.
فرماندار روانسر نیز گفت: 66 درصد روستاهای شهرستان روانسر از آب آشامیدنی سالم برخوردارند که برای ارتقا این شاخص به اعتبارات ویژه نیازمندیم.
حسین ویسمرادی افزود: در فصل گرما مجتمع نهرابی روانسر با هفت روستای زیرپوشش با مشکل کم آبی مواجه خواهد بود که با همکاری مردم و تلاش مدیران این موضوع تا حدودی برطرف می شود اما حل این مشکل به بیش از پنج میلیارد ریال ریال اعتبار نیاز دارد.
وی تصریح کرد: هم اکنون چهار پروژه آب و فاضلاب روستایی از محل اعتبارات استانی با چهار میلیارد و 519 میلیون ریال اعتبار و پیشرفت فیزیکی 85 درصد در حال اجراست.
117 روستا با پنج هزار و 997 خانوار هم اکنون تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی شهرستان روانسر است.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
3033/7455

انتهای پیام /*

نوشته 6 میلیارد ریال برای آبرسانی روستاهای روانسر اختصاص یافت… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

لیست کامل لذیذ ترین دسرهای ایرانی

دسرها همواره به عنوان خوشمزه ترین پیش غذاها شناخته می شوند و افراد به منظور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *