Home / اخبار / 46طرح در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یزد تصویب شد…
قیمت تور استانبول

46طرح در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یزد تصویب شد…

به گزارش ایرنا ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار یزد روز شنبه در این جلسه گفت: هدف مدیران در این کارگروهها ایجاد اشتغال در استان است به همین دلیل باید بر هدایت درست تسهیلات نظارت شود.
علی زینی وند افزود: عملکرد استان یزد در حوزه رونق تولید متوسط به بالاست ولی با وجود کارکرد خوب بانکها ، باید مباحث فنی تقویت شود.
معاون استاندار یزد تصریح کرد: در کمیته های تخصصی نیز باید قبل از موافقت با پرداخت تسهیلات ، درباره هر متقاضی ، توانایی سنجی صورت گیرد تا هم هدایت پرداختی و هم منجر به ایجاد اشتغال شود.
در این جلسه رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان هم در گزارشی گفت : تاکنون 57 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ، 69 جلسه کمیته تخصصی و 750 جلسه کارسناسی برگزار کرده ایم.
محمدرضا علمدار یزدی افزود : در این جلسات سه هزار و 390 مصوبه داشته ایم که در قالب بررسی سه هزار و 216 پرونده مصوب شده که 83درصد مشکلات مربوط به مباحث بانکی بوده است.
وی با بیان اینکه مصوبات این کارگروه موجب تثبیت 40هزار شغل در استان شده است ، خاطرنشان کرد : از ابتدای فعالیت این طرح و با راه اندازی سایت بهین یاب ، یکهزار و 357درخواست ثبت شده که 887 مورد به مبلغ یکهزار و 129 میلیارد تومان مصوب شده ضمن آنکه یکهزار و 182 مورد با مبلغ 897 میلیارد تومان نیز به صورت مستقیم پرداخت شده است.
دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یزد ادامه داد: مجموع تسهیلات پرداختی بانکها در این کارگروه یکهزار و 147 میلیارد تومان برای یکهزار و 423 مصوبه بوده است.
استان یزد چهارمین استان صنعتی و معدنی کشور است که سه هزار و 700 واحد تولیدی در آن فعال است .
1968/ 6197

انتهای پیام /*

نوشته 46طرح در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یزد تصویب شد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *