Home / اخبار / 200 میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان هریس اختصاص یافت…
قیمت تور استانبول

200 میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان هریس اختصاص یافت…

علی محمودی روز پجشنبه در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان هریس اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه دو شاخص مهم جمعیت و محرومیت برای تقسیم اعتبارات مورد توجه برنامه ریزان کشوری قرار گرفته است .
وی با توصیه به مدیران دستگاه‌ها به منظور تلاش برای جذب اعتبارات اختصاص‌ یافته، خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌ها باید با سازمان مربوطه خود ارتباط بیشتری داشته باشند تا بتوانند اعتبارات بیشتری را از محل اعتبارات ملی بی نام جذب کنند و همچنین نظارت و کنترل لازم بر طرح ها را داشته باشند .
فرماندار هریس حمایت و جذب سرمایه‌گذار را از اولویت های کاری همه مدیران دستگاه های اجرایی برشمرد و افزود: حمایت و جذب سرمایه‌گذار برای تولید و ایجاد اشتغال باید در اولویت مدیران باشد تا با افزایش سرمایه‌گذاری در منطقه وضعیت کار و تولید بهبود یابد.
محمودی در مورد رونق صنعت گردشگری شهرستان نیز گفت: صنعت گردشگری باید به جایی برسد که منجر به رشد معیشت مردم شهرستان شود.
وی افزود: وجود ذخایر معدنی، صنایع دستی‌، سرمایه انسانی و دانش ضمنی آنها پتانسیل‌های لازم را برای تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی در شهرستان هریس ایجاد کرده است.
محمودی با بیان اینکه توانایی استفاده از ظرفیت‌های پیرامون شهرستان نیز مصداق برونگرایی در این صنعت است، اظهار داشت: کلانشهر تبریز می‌تواند سرریز مناسبی برای فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی شهرستان هریس باشد.
وی افزود: در میان پروژه‌های ملی شهرستان، جاده تبریز – هریس – اهر جزو فعال‌ترین پروژه‌ها به شمار می‌رود که سال گذشته 250 میلیارد ریال به این پروژه تخصیص داده شد و امسال در سفر اخیر ریاست جمهوری یک هزار و 300میلیارد ریال اعتبار تصویب شد.
شهرستان هریس با حدود 70 هزار نفر جمعیت در 65 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.
7227/6132/518

انتهای پیام /*

نوشته 200 میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان هریس اختصاص یافت… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *