Home / اخبار / 2 هزار و 500 تن قیر رایگان به اردستان اختصاص یافت…
قیمت تور استانبول

2 هزار و 500 تن قیر رایگان به اردستان اختصاص یافت…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید صادق طباطبائی نژاد شامگاه جمعه در نشستی با خبرنگاران گفت: 2 هزار تن قیر تخصیصی در اختیار شهرداری های اردستان، زواره و مهاباد جهت اجرای آسفالت شهرک ها و معابر عمومی از سوی وزارت نفت و 500 تن نیز از سوی سازمان راهداری برای آسفالت جاده های روستایی در نظر گرفته شده است.
وی ارزش ریالی این مقدار قیر را 37 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: با اختصاص این مقدار قیر مشکل آسفالت بخشی از معابر و جاده های روستایی برطرف خواهد شد.
نماینده اردستان همچنین از تخصیص هفت میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های روستایی از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سه میلیارد ریال اعتبار نیز از سوی وزارت نیرو جهت جا به جایی تیرهای برق خبر داد.
او بیان کرد: جهت تکمیل 17 کیلومتر باقیمانده جاده اردستان- اصفهان، پنج کیلومتر از باند دوم جاده 9 کیلومتری زواره – اردستان و اصلاح و مرمت جاده زواره- شهراب 300 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته و عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.
طباطبائی نژاد اضافه کرد: برای سرعت بخشی به ساخت و تکمیل جاده اردستان- اصفهان نیز قرار شد که 2 پیمانکار در این قطعه مشغول به کار شوند تا طرح خرداد ماه سال 1398 به پایان برسد.
وی در زمینه مرمت و بازسازی کاخ سرهنگ آباد نیز گفت: عملیات مرمت به دنبال حادثه آتش سوزی 14 فروردین امسال با وقفه مواجه شده و موضوع در دستگاه قضایی در حال رسیدگی است اما برای جلوگیری از تخریب بیشتر مبلغ 2 میلیارد ریال از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اختصاص داده شد.
نماینده اردستان ادامه داد: مذاکره با مالکان این بنای با ارزش تاریخی در حال انجام بوده و با تعیین تکلیف مالکیت، عملیات مرمت اساسی آغاز می شود.
او در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: رویکرد دشمن از جنگ نظامی به تحریم اقتصادی تغییر کرده تا فشار زیادی به مردم و دولت وارد شود اما دولت باید توان خود را بر روی مسائل اقتصاد مقاومتی متمرکز کرده در این راه گام های بیشتری بردارد.
عضو کمیسیون فرهنگی افزود: رویکرد مجلس در تصویب قوانین کمک به اقتصاد و معیشت مردم است و در تصویب بودجه سال 97 در مورد افزایش نیافتن نرخ سوخت و پرداخت یارانه ها مصوبه های خوبی داشت.
وی در زمینه روز مجلس و انتخاب هیات رئیسه نیز بیان کرد: با توجه به شرایط موجود بین فراکسیون ها و ائتلاف نکردن فراکسیون ولایی و امید با مستقلین، امکان تغییر در ترکیب هیات رئیسه وجود دارد اما تغییری در ریاست و نایب رئیسان به وجود نخواهد آمد.
اردستان با جمعیت افزون بر 42 هزار نفر در فاصله 118 کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع است.
7431/8123

انتهای پیام /*

نوشته 2 هزار و 500 تن قیر رایگان به اردستان اختصاص یافت… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *