Home / اخبار / 120 میلیارد ریال برای طرح های عمرانی شهر تبریز هزینه شد…
قیمت تور استانبول

120 میلیارد ریال برای طرح های عمرانی شهر تبریز هزینه شد…

به گزارش خبرنگار ایرنا، این طرح ها شامل احداث باندهای کندرو ورودی شمالغرب با هزینه 30 میلیارد ریال به طول 3 کیلومتر با 25 هزار متر مکعب خاکبرداری، 12 هزار متر مکعب زیرسازی، 5 کیلومتر جدول گذاری، 3 هزار و 100 تن آسفالت ریزی و 770 متر دیوار بتنی پیش ساخته است که برای بهره برداری از آن ها 30 میلیارد ریال هزینه شده است.
طرح بازارچه خودرو نیز به مساحت 22 هزار مترمربع و ظرفیت 800 خودرو با اجرای 30 هزار مترمکعب عملیات خاکی و 3 هزار تن آسفالت ریزی با مشارکت سازمان میادین و مشاغل شهری با صرف 10 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
پد هلیکوپتر شمالغرب تبریز با هزینه یک میلیارد ریال و طرح سپتیک آب خام پارک حجاج با هزینه 4 میلیارد ریال از دیگر طرح های مورد بهره برداری است.
بوستان کوی اتحاد به مساحت 1.5 هکتار با حجم کف سازی و پیاده روسازی یک هزار و 600 مترمربع و جدول گذاری و احداث آبرو به مساحت 2 هزار و 800 مترمربع و یک هزار تن آسفالت ریزی پارکینگ با هزینه 8 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
آماده سازی معابر شهرک صنفی صنعتی مایان با هزینه 10 میلیارد ریال و نیرورسانی خط 20 کیلوولت شهرک مایان با هزینه 30 میلیارد ریال از دیگر طرح های مورد بهره برداری این منطقه بود.
در این آیین خدمات عمومی عمرانی شامل جدول گذاری، آسفالت و میادین ورزشی با هزینه 27 میلیارد ریال شامل 13 هزار تن آسفالت اساسی و لکه گیری، 5 هزار متر جدول گذاری و احداث آبرو و 2 هزار مترمربع احداث میادین ورزشی به بهره برداری رسید.
کلانشهر 1.8 میلیون نفری تبریز دارای 10 منطقه شهرداری است.
8023/6183

انتهای پیام /*

نوشته 120 میلیارد ریال برای طرح های عمرانی شهر تبریز هزینه شد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *