Home / اخبار / 100 درصد ظرفیت مراکز اقامتی چهارمحال و بختیاری تکمیل شد…
قیمت تور استانبول

100 درصد ظرفیت مراکز اقامتی چهارمحال و بختیاری تکمیل شد…

به گزارش ایرنا، مجید نظری دهکردی روز سه شنبه در حاشیه دیدار سرزده از مکان های گردشگری و تاریخی، مراکز خدماتی و اقامتی و همچنین پایانه مسافربری شهرکرد تاکید کرد: تمامی مراکز اقامتی مانند هتل ها، هتل آپارتمان ها، مسافرخانه ها و خانه های مسافر چهارمحال و بختیاری با ظرفیت کامل مشغول خدمات رسانی به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی ورودی به این استان است.
وی افزود: تمامی تلاش ها برای خدمات رسانی مطلوب به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی ورودی به چهارمحال و بختیاری با هدف فراهم کردن زمینه افزایش ماندگاری آنان در استان انجام می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: ماندگاری بیش از یک شب مسافران و گردشگران ، باعث افزایش اشتغال، رونق اقتصادی و رشد شاخص های توسعه ای در نقاط مختلف استان خواهد شد.
به گزارش ایرنا، قائم مقام ستاد خدمات سفر و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری به همراه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از نانوایی ها، بوستان ها، پایانه مسافربری آزادی، هتل ها، خانه معلم و تعدادی مراکز اقامتی استان در شهرکرد به صورت سرزده دیدن و از نزدیک بر روند خدمات رسانی به مسافران و گردشگری نظارت کردند.
چهارمحال و بختیاری دو هزار و 800 تخت در هتل ها، هتل آپارتمان ها، مسافرخانه ها و خانه های مسافر دارد.
قرارگیری بخش وسیعی از جنگل های زاگرس، وجود غارها، آبشارها، چشمه ها، اماکن تاریخی، بقاع متبرکه، مناطق حفاظت شده، موزه ها و غیره باعث شده تا بسیاری از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی چهارمحال و بختیاری را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند.
2097/7362

انتهای پیام /*

نوشته 100 درصد ظرفیت مراکز اقامتی چهارمحال و بختیاری تکمیل شد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *