Home / اخبار / 100میلیارد ریال برای توسعه شهرک های صنعتی اردبیل اختصاص یافت…
قیمت تور استانبول

100میلیارد ریال برای توسعه شهرک های صنعتی اردبیل اختصاص یافت…

به گزارش ایرنا علی نظری شیخ احمد روز چهارشنبه در بازدید از شهرک صنعتی شماره یک اردبیل افزود: ایجاد زیرساخت و امکانات در شهرک‌های صنعتی باعث رغبت سرمایه گذران و تولید کنندگان برای سرمایه گذاری می شود.
وی اظهار کرد: آماده کردن زیر ساخت ها در استقرار واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی نقش مهمی دارد و یکی از الویت های این شرکت ایجاد زیرساخت های مورد نیاز می باشد .
وی آسفالت، هدایت آبهای سطحی، گسترش شبـکه فیبر نوری، مخابرات، روشنایی معـابر، ساختمان آتش نشانی، گاز رسانی، برق رسانی و شبکه فاضلاب را از جمله مهمترین طرح های در دست اجرای این شرکت در شهرک های صنعتی استان عنوان کرد.
نظری شیخ احمد گفت: اجرای طرح های عمرانی و ارائه خدمات مناسب به تولیدگنندگان و صنعتگران مستلزم تامین منابع مالی است و امسال برای این کار اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده که امیداورایم با تخصیص آن تحولی عظیم در زیر ساخت شهرک ها و نواحی صنعتی اتفاق بیافتد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل افزود: این شرکت تلاش می کند تا با ایجاد بستر مناسب در شهرک های صنعتی خدمات بهتری برای تولیدکنندگان و صنعتگران ارائه دهد تا شاهد رونق تولید، استغال جوانان و رشد و توسعه اقتصادی در منطقه باشیم.
به گزارش ایرنا هم اکنون 17 شهرک صنعتی در قالب 8 شهرک و 9 ناحیه صنعتی در سطح استان اردبیل وجود دارد.
علاوه برآن 3 شهرک صنعتی خصوصی نیز در استان فعال است که دو شهرک جواز تاسیس داشته و یک شهرک دیگرهم دارای پروانه بهره‌برداری است.
6130/6016

انتهای پیام /*

نوشته 100میلیارد ریال برای توسعه شهرک های صنعتی اردبیل اختصاص یافت… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *