Home / اخبار / 10 واگن باری لبه بلند در اراک تولید شد…
قیمت تور استانبول

10 واگن باری لبه بلند در اراک تولید شد…

محمدرضا مختاری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اسفندماه سال گذشته قرارداد تولید50 واگن باری لبه بلند چهار محوره با شرکت ریل پرداز سیر منعقد شد که 10 واگن از این تعهد به شرکت بهره بردار تحویل شده است و 40 واگن دیگر نیز تا پایان تیرماه امسال تولید می شود.
وی ادامه داد: ارزش ریالی هر یک از این واگن های باری تولید شده در واگن پارس اراک معادل 2 میلیارد و 300 میلیون ریال است.
مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک اظهار کرد: تولید 600 واگن باری امسال در کارگاه های تولیدی این شرکت هدفگذاری شده و این واحد مادرتخصصی با ظرفیت مطلوب در حال فعالیت است.
مختاری اضافه کرد: ارزش ریالی هر یک از این واگن های باری تولیدی شرکت واگن پارس اراک بین 800 تا 2 میلیارد و 400 میلیون ریال متغیر است.
وی ادامه داد: قرارداد تولید 44 واگن مسافربری با شرکت های بهره بردار داخلی به ارزش هزار میلیارد ریال منعقد شده که ارزش تقریبی هر واگن تولیدی آن 20 میلیارد ریال است.
مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک بیان کرد: قرارداد تولید واگن های باری با شرکت های توکاریل و پارسیان ریل شرق و واگن های مسافربری با شرکت حمل و نقل ریلی رجا منعقد شده است.
شرکت واگن پارس اراک در سال 1354 آغاز به کار کرد و در سال 1364 با سرمایه‌ گذاری سازمان صنایع و نوسازی ایران به یکی از زیر مجموعه‌های این سازمان پیوست.
کارگاه های تولیدی شرکت واگن پارس در فضایی به وسعت 33 هکتار جانمایی شده است.
این شرکت به عنوان بزرگترین سازنده انواع لوکوموتیو، واگن های باری، مسافری و مترو در خاورمیانه، متولی اصلی تولیدات سیستم حمل و نقل ریلی کشور است.
3017/6013/

انتهای پیام /*

نوشته 10 واگن باری لبه بلند در اراک تولید شد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *