Home / اخبار / کشورهای آسیایی
قیمت تور استانبول

کشورهای آسیایی

شعار کشورهای آسیایی:

در شعار تبلیغاتی کشورها ی آسیایی  مناسب و کامل یکی مهمترین موضوعات در قسمت گردشگری می باشد. گاهی اوقات این آرمان ها خیلی جذاب هستند، در ادامه با سان سیر همراه باشید تا خلاصه ای از شعارهای گردشکری کشورهای اقلیم آسیایی را دوره کنیم :

تورهای مسافرتی

گردشگری و مسافرتی

روسیه :

کشور روسیه در بخش آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع شده است، همچنین بزرگترین کشور دنیا از نظر مساحت به شمار می آید و پهناورترین کشوره جهان در شمال اوراسیا است. یک هشتم این کشور منطقه ی قابل سکونت در دنیا را تشکیل داده و با جمعیتی بالغ بر ۱۴۴ میلیون نفر جزء نهمین کشورهای پر جمعیت در دنیا محسوب میشود.

شعار گردشگردی روسیه: روسیه ی خودتان را آشکار کنید.

 

چین :

پایتخت این کشور بیجینگ و با نام جمهوری خلق چین در بخش شرق قاره آسیا قرار دارد و با جمعیتی بالغ بر ۱،۳ میلیارد نفر جزء پرجمعیت ترین کشورهای دنیا به حساب می آید. و یک قطب اقتصادی بسیار قدرتمند در آسیا تبدیل شده است.

شعار گردشگری چین: چین هرگز مانند قبل نخواهد بود.

 

ژاپن :

ژاپن کشوری احاطه شده در آب است، که با مرز های آبی چین،کره جنوبی،کره شمالی و روسیه  همسایه است این کشوربا جمعیت ۱۲۷ میلیونی و ۶۸۵۳ جزیره جزء دهمین کشور پرجمعیت به حساب می آید، همچنین توکیو پایتخت ژاپن با جمعیت ۳۵ میلیون نفر از گرانترین و بزرگترین پایتخت های جهان است.

شعار گردشگری ژاپن: کشفیات بی پایان

 

هند:

هندوستان در بخش شگفت انگیز جنوب آسیا و با اقیانوس هند مرز آبی دارد همچنین از شمال غربی با پاکستان، چین،بوتان،نپال و تبت، از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه  است. پایتخت آن دهلی نو و دارای خاکی مرطوب و حاصلخیز می باشد. هندوستان یک از خارق العاده ترین کشورهای دنیا از لحاظ دیدنی به شمار می آید.

شعار گردشگری هند: هند غیر منتظره!

گردشگری

نقش آسیایی

 

ترکیه:

ترکیه بین قاره آسیا و اروپا قرار گرفته و  یک کشور دموکراتیک و سکولار با جمهوری پارلمانی است که فرهنگ بسیار غنی ای دارد زبان رسمی آن ترکی استانبولی و آنکارا پایتخت آن است و از آب و هوای خوب و جلگه‌ای برخوردار و همچنین مکان‌های جالب و دیدنی دارد به دلیل همین سالانه تعداد زیادی توریست به آنجا مسافرت می‌کنند.

شعار گردشگری ترکیه: مهمان ما باشید

ارمنستان :

ایروان پایتخت ارمنستان و کشوری است در قفقاز جنوبی ،منطقه ی اوراسیا. ارمنستان از شمال با گرجستان،از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان هم مرز است.

شعار گردشگری ارمنستان: از ارمنستان دیدن کنید، جای زیبایی است.

 

گرجستان :

کشوری در منطقه قفقاز و در سرحد آسیای غربی و اروپای شرقی می باشد و از قسمت غربی با دریای سیاه ،از شمال با روسیه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان، و از جنوب شرقی با جمهوری آذربایجان هم مرز است. تفلیس پایتخت این کشور و بزرگترین شهر گرجستان میباشد و زبان رسمی آن گرجی که یکی از چهارده الفبای موجود در جهان است.

شعار گردشگری گرجستان: بهترین لحظات زندگی تان را تجربه کنید.

نوشته کشورهای آسیایی اولین بار در سان سیر – آژانس مسافرتی در اصفهان. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *