Home / اخبار / چطور برای سفر ۵ روزه به بلاروس برنامه ریزی کنیم؟
قیمت تور استانبول

چطور برای سفر ۵ روزه به بلاروس برنامه ریزی کنیم؟

روز دوم – تماشای دیدنی های برست | BREST

در روز دوم برای رفتن به برست بلیط قطار تهیه کنید. در سفر ۵ روزه به بلاروس می توانید ۳ ساعت و نیم خود را از مینسک به برست برسانید. شهر برست، شهری مرزی در کنار مرزهای لهستان است که در طول تاریخ ۱۰۰۰ ساله اش مورد اصابت بمب و سوختن بودن است. در این شهر به دیدن قلعه برست بروید. این قلعه با تاریخی مربوط قرن نوزدهم، در محل تلاقی رودخانه های بوگ و موخاوتس (the Bug and Mukhavets) ساخته شده است. امروزه این قلعه به عنوان نشانی از استقامت ماهیر شوروی در جریان جنگ جهانی دوم باقی مانده است و ادای احترامی به سربازان ارتش سرخ است که حدود یک ماه در مقابل حمله ارتش نازی ها استقامت کردند.

هنگامی که از دیوارهای ترکش خورده و دروازه ستاره ای شکل آن وارد می شوید، به اثر هنری یادبودی بر می خورید که نمادی از سربازان کشته شده در طول جنگ جهانی دوم است. در این اثر، سربازی تلاش می کند که از سنگ یکپارچه بزرگی به بیرون بخزد. تخمین زده شده است که در طول جنگ جهانی دوم حدود یک چهارم جمعیت کل این کشور جان خود را از دست داده اند.

در شهر برست، خیابان های سنگ فرش شده، کلیساهایی با سقف های پیازی و تندیس ها و مجسمه های خیابان ها نشان دهنده تاریخی است که بر مردم این شهر در قرن نوزدهم گذشته است. پس از تماشای این شهر دوباره به مینسک برگردید.

نوشته چطور برای سفر ۵ روزه به بلاروس برنامه ریزی کنیم؟ اولین بار در تور لحظه آخری|تور دقیقه ی 90|تور آفردار|تور تخفیف دار. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *