Home / pegasus airlines / چرا هواپیمایی پگاسوس برای پرواز مناسب است؟
قیمت تور استانبول

چرا هواپیمایی پگاسوس برای پرواز مناسب است؟

پروازهای هواپیمایی پگاسوس

هواپیمایی پگاسوس در اکتبر ۲۰۱۳، به عنوان ارزانترین ایرلاین اروپایی نام گرفت. بنابراین اگر به دنبال پروازی ارزان هستید، و ایرلاین پگاسوس را انتخاب کرده اید، دست به انتخاب درستی زده اید. پگاسوس تا سال ۱۹۹۴ عضوی از ایرلاین ایرلندی ایر لینگاس( Aer Lingus) بود. اما در حال حاضر به عنوان شرکتی ۱۰۰% ترکیه ای مشغول فعالیت است، و بیشتر پروازهای آن از ترکیه به مقصد قبرس است.

ایرلاین پگاسوس
هواپیمایی پگاسوس

اگرچه پگاسوس عضو هیچ اتحادیه هوایی نیست، این شرکت هواپیمایی با ایرلاین هایی مانند برلین ایر، آذربایجان ایرلاینز، ازمیر ایرلاین و هواپیمایی کی ال ام، قرارداد نماد مشترک دارد. وب سایت اسکای اسکنر، برای کسانی که قصد سفری ارزان قیمت و در عین حال مناسب و راحت را دارند،  پرواز با این ایرلاین را مناسب دانسته است. در ادامه با فلای تودی همراه باشید تا به ذکر این دلایل از دیدگاه اسکای اسکنر بپردازیم.

روش چک – این در هواپیمایی پگاسوس

چک – این در هواپیمایی پگاسوس
چک – این در ایرلاین پگاسوس

از ۷۲ ساعت تا ۴۰ دقیقه قبل می توانید برای عزیمت خود برنامه ریزی کنید. همچنین اگر از آنتالیا یا فرودگاه صبیحا( صبیحه) گوکچن استانبول عازم سفر هستید، می توانید مراحل چک – این را در باجه سلف سرویس انجام دهید. اگر چه هواپیمایی پگاسوس در صدد است تا این سرویس را در تمامی فرودگاه های مقصد خود اجرا کند. برای تمامی پروازها هزینه چک – این در نظر گرفته شده است که هزینه آن در هنگام رزرو بلیط پرداخت می شود. این هزینه با توجه به مسیر متفاوت است، و در پروازهای اروپایی از ۵ یورو شروع می شود.

انتخاب صندلی توسط مسافر

انتخاب صندلی هواپیمایی پگاسوس
انتخاب صندلی

مسافران می توانند صندلی های پرمیوم کلاس را با توجه به خواست خود انتخاب و هزینه آن را پرداخت کنند. در پروازهای بین المللی هزینه صندلی های ردیف خارجی ۱۵ یورو، هزینه صندلی های راهرو ۱۰ یورو، و هزینه صندلی های میانی ۸ یورو است. فاصله بین صندلی ها طبق استاندارد و همانند بسیاری از هواپیماهای ارزان قیمت دیگر، ۲۹ تا ۳۰ اینچ است.

غذا، خوراکِ سبک، نوشیدنی

غذا در هواپیمایی پگاسوس
غذا در ایرلاین پگاسوس

همانند بسیاری از ایرلاین های ارزان قیمت دیگر، پگاسوس سرویس غذایی رایگان ندارد. می توانید هنگام پرواز از داخل هواپیما، خوراکی سبک و آماده خریداری کنید. البته غذاهای گرم را نیز می توانید با هزینه ای بالاتر تهیه کنید. برای این کار می توانید از ۲۴ ساعت قبل نیز سفارش غذای خود را ثبت کنید.

مجوز حمل بار

مجوز حمل بار هواپیمایی پگاسوس
مجوز حمل بار ایرلاین پگاسوس

در پروازهای پگاسوس، مقدار بار مجاز برای سفرهای بین المللی ۲۰ کیلوگرم و برای سفرهای داخلی ۱۵ کیلوگرم می باشد. برای هر چمدان اضافه ۸ یورو به عنوان اضافه بار دریافت می شود.

هزینه های رزرو

هزینه رزرو ممکن است در هنگام رزرو پرواز اعمال شود. این هزینه کمتر از ۲ یورو است.

وقت شناسی

وقت شناسی در هواپیمایی پگاسوس
وقت شناسی در ایرلاین پگاسوس

هواپیمایی پگاسوس به وقت شناس بودن در وب سایت خود نیز اشاره کرده است. به طور متوسط، از هر ۱۰ پرواز ۹ پرواز به موقع و بدون تاخیر به مقصد خود می رسند. پگاسوس تنها ایرلاین ترکیه ای است که به وقت شناس بودن بسیار اهمیت می دهد و به شدت به این تعهد خود پایبند است.

احتمالا این مطلب را هم بپسندید:

معرفی ایرلاین ارزان قیمت پگاسوس

نوشته چرا هواپیمایی پگاسوس برای پرواز مناسب است؟ اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *