Home / اخبار / پیش بینی رگبار و وزش باد شدید در روز چهارشنبه…
قیمت تور استانبول

پیش بینی رگبار و وزش باد شدید در روز چهارشنبه…

به گزارش روز سه شنبه ایرنا و براساس تحلیل آخرین نقشه‌ها و داده‌های پیش‌یابی هواشناسی، روز آینده، در سواحل شرقی دریای خزر و شمال شرق کشور شاهد افزایش 4 تا 7 درجه ای دما و برای مناطق شمال ‌شرق و شرق نیز وزش باد شدید پیش بینی می شود.
آسمان تهران نیز فردا کمی ابری تا نیمه ابری با احتمال بارش پراکنده در بعدازظهر وزش باد و گاهی باد شدید پیش‌بینی می‌شود که بیشینه و کمینه دمای فردا در تهران 35 و 24 درجه خواهد بود.
روز پنج‌شنبه نیز در برخی نقاط شمال آذربایجان های شرقی و غربی، اردبیل، استان‌های ساحلی خزر، خراسان شمالی، خراسان رضوی و ارتفاعات کرمان، در ساعات پایانی روز، رشد ابر، رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و در سایر نقاط کشور آسمان صاف و آفتابی خواهد بود.
همچنین فرداد و پس فردا، بخش‌های مرکزی و شرقی خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج خواهد بود.
فردا، اهواز با بیشینه دمای 48 درجه بالای صفر، گرمترین شهر و شهرکرد با کمینه دمای 9 درجه بالای صفر خنک‌ترین شهر کشور خواهند بود.
میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا یازدهم خرداد 159.9 میلی‌متر ثبت شد، این میزان، سال گذشته در این بازه زمانی 207.3 میلی‌متر بود که از کاهش 22.9 درصد بارش های امسال نسبت به سال گذشته حکایت دارد.
اقتصام **1070**1584

انتهای پیام /*

نوشته پیش بینی رگبار و وزش باد شدید در روز چهارشنبه… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *