Home / اخبار / پروازهای هواپیمایی قطر ایرویز تهران – دوحه – تهران هنوز برقرار است
قیمت تور استانبول

پروازهای هواپیمایی قطر ایرویز تهران – دوحه – تهران هنوز برقرار است

برقراری پروازهای هواپیمایی قطر ایرویز

با توجه به شیوع ویروس کرونا برخی از ایرلاین‌ها پروازهای خود را به ایران کنسل کردند. هواپیمایی قطر نیز یکی از شرکت‌های هواپیمایی است که قوانین سخت گیرانه‌ای را برای مسافران ایرانی در نظر گرفته است. با توجه به این قوانین تمامی پروازهای هواپیمایی قطر ایرویز بین ایران و قطر تا تاریخ ۳۰ اپریل ۲۰۲۰ لغو شده است. با این حال قطر ایرویز در حال حاضر برای جابجایی مسافران ایرانی بین قطر و ایران هنوز روزانه یک پرواز برقرار می‌کند. این پروازها با شماره‌های پروازی ۴۹۱ و ۴۹۸ انجام می‌شوند. پروازهای شماره ۴۹۱ هر روز از مبدا تهران به مقصد دوحه انجام می‌شوند. همچنین پروازهای شماره ۴۹۸ هر روز از مبدا دوحه به مقصد تهران انجام می‌شوند. این پروازها با شرایط زیر تا تاریخ ۳۰ اپریل برقرار هستند:

۱. تمامی مسافرانی که مقصد نهایی آن‌ها کشور قطر می‌باشد و تاریخ پرواز آن‌ها تا ۳۱ مارچ است، ۱۴ روز را در قرنطینه به سر خواهند برد.

۲. مسافرانی که مدت انتظار آن‌ها در شهر دوحه به عنوان شهر ترانزیت، بیشتر از حالت معمول است که طبق روال عادی قطر مشمول دریافت هتل رایگان می‌باشند، این سرویس بابت شیوع ویروس کرونا به آن‌ها تعلق نخواهد گرفت.

۳. فقط مسافرینی که به/ از ایران به فرودگاه بین المللی حمد قطر سفر می‌کنند و مقصد نهایی آن‌ها قطر نباشد اجازه سفر به قطر را خواهند داشت.

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیمایی قطر ایرویز از تهران به دوحه و یا از دوحه به تهران را دارید می‌توانید همین حالا از طریق سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

 

نوشته پروازهای هواپیمایی قطر ایرویز تهران – دوحه – تهران هنوز برقرار است اولین بار در سفر و گردشگری. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

بلیط قطار بندرعباس

بلیط قطار بندرعباس نوشته بلیط قطار بندرعباس اولین بار در قاره پیما. پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *