Home / اخبار / پرداخت عوارض خروج از کشور الکترونیکی شد
قیمت تور استانبول

پرداخت عوارض خروج از کشور الکترونیکی شد

پرداخت عوارض خروج مسافرتی به صورت الکترونیکی 

با توجه به اینکه در ماه های اخیر خبرهای بسیاری درباره ی عوارض خروج از کشور در خبرگزاری های رسمی کشور اعلام شد، اینبار خبری توسط سرهنگ مجید صمدی، رییس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا اعلام گردید که در این خبر قرار شده است عوارض خروج مسافرتی به صورت الکترونیکی انجام شود و به طبع با اجرای این طرح پرداخت عوارض به صورت کاغذی متوقف خواهد شد. این خبر می تواند برای بسیاری از مسافران خوشحال کننده باشد چرا که دیگر نگرانی ها مبنی تخلف های احتمالی، جعل در فیش های کاغذی و همینطور تزاحم های احتمالی بین پلیس و مردم نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

مطالب مرتبط:
رشد بیشتر گردشگری دریایی با توجه ویژه به بندر خرمشهر
کشف سفالینه های دوره پیش از تاریخ در بازار تهران
تحول صنعت گردشگری گیلان با ثبت جنگل های هیرکانی در یونسکو

بر اساس گزارشی که به دست تیم خبری الی گشت از خبرگزاری های رسمی کشور رسید، سرهنگ صمدی در مورد جزئیات پرداخت عوارض خروج مسافرتی به صورت الکترونیکی چنین گفت:

با تلاش های مستمر پلیس مهاجرت و گذرنامه و همکاری بانک ملی و سایر سازمان های دخیل در امور مالی، پرداخت عوارض خروج مسافرتی به صورت الکترونیکی کلید خورد.

در ادامه ی این خبر رییس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا در ادامه ی طرح عوارض خروج مسافری به صورت الکترونیکی توضیحاتی را ارائه داد:

در راستای تسهیل در ترددهای مرزی، جلوگیری از هرگونه آسیب و تخلف احتمالی، جعل فیش های کاغذی و تزاحم بین مردم و پلیس و …، بسترهای پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور فراهم شده است.

وی در پایان صحبت هایی که درباره عوارض خروج مسافرتی به صورت الکترونیکی بیان کرد:

پرداخت عوارض خروج مسافری به صورت دستی (کاغذی) متوقف و سامانه‌ های پرداخت الکترونیکی به همه مرزهای رسمی کشور متصل شده است.

نوشته پرداخت عوارض خروج از کشور الکترونیکی شد اولین بار در تور لحظه آخری|تور دقیقه ی 90|تور آفردار|تور تخفیف دار. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *