Home / اخبار / وضعیت کارخانه آسفالت کرج خراب است
قیمت تور استانبول

وضعیت کارخانه آسفالت کرج خراب است


سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: کارخانه آسفالت کرج با ظرفیت تولید روزانه 2000 تن، از ابتدای سال تاکنون کمتر از 7000 تن تولید داشته است.

عسگر نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: به علت نوسانات شدید قیمت قیر در کشور وضعیت تولید کارخانه آسفالت کرج بسیار ضعیف ارزیابی می‌شود.

وی ادامه داد: این کارخانه ظرفیت دارد که در طول هشت ساعت کار روزانه حدود 2000 تن تولید داشته باشد، ولی مشکلات اعتباری و افزایش بی رویه قیمت قیر باعث شده از ابتدای سال تاکنون تنها 6900 تن تولید داشته باشد.

وی افزود: سال 96 قیمت قیر در کشور 94 درصد رشد داشته و شناور بودن قیمت‌ها دغدغه‌های بسیاری را برای دست اندرکاران ایجاد کرده است.

وی توضیح داد: با توجه به شرایط موجود به نظر می‌رسد اصلاح شیوه‌های مدیریت و تهیه مواد اولیه برای ادامه حیات این کارخانه ضروری است.

سرپرست معاونت فنی عمرانی شهرداری کرج بیان کرد: با توجه به نوسان قیمت قیر در بازار کسی زیر بار پیش خرید نقدی نمی‌رود و همین امر دغدغه‌های ما را در زمینه خرید این محصول افزایش داده است.

این مسئول گفت: اگر بودجه کافی در اختیار داشته باشیم مشکلی در روند تولید متناسب با ظرفیت کارخانه نداریم،  امسال 20 میلیارد تومان برای خرید قیر تهاتری اختصاص یافته که امید است بتواند بخشی از مشکلات این کارخانه را رفع کند.
انتهای پیام

نوشته وضعیت کارخانه آسفالت کرج خراب است اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

آشنایی با آداب و رسوم مردم خون گرم شهر وان در ترکیه

چطور به شهر وان در ترکیه سفر کنیم؟ برای رسید به شهر وان ترکیه می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *