Home / اخبار / واحدهای تولیدی صادرات محوردراولویت راه اندازی است…
قیمت تور استانبول

واحدهای تولیدی صادرات محوردراولویت راه اندازی است…

به گزارش خبرنگار ایرنا، اکبر بهنام جو، عصر شنبه در نشست اقتصاد مقاومتی با بیان اینکه میزان صادرات غیرنفتی استان اردبیل پارسال 70 میلیون دلار بود افزایش این رقم به حدود 150 میلیون دلار در سال جاری را یکی از نیازهای اساسی این استان در ارتباط با تحقق اقتصاد مقاومتی ذکر کرد.
وی با بیان اینکه راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی راکد و غیرفعال از اهداف مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی در استان اردبیل می باشد افزود: سه هزار و 500 شغل از 20 هزار شغل هدف گذاری شده در سال جاری با فعال شدن این کارخانه ها ایجاد خواهد شد.
بهنام جو فرهنگ سازی و تشویق مردم به خرید و مصرف کالاهای ایرانی را نیز از برنامه های اساسی برای کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.
وی افزود: ارتباط نزدیک دانشجویان و مراکز دانشگاهی با کارخانه ها و فضاهای کسب و کار و بررسی میزان وجود بازار کار برای فارغ التحصیلان مراکز آموزش عالی کمک موثری به ایجاد اشتغال برای آنها و رونق تولید در استان اردبیل خواهد کرد.
استاندار اردبیل با بیان اینکه درآمد عمومی مردم اردبیل در مقایسه با سایر نقاط کشور در سطح پایین قرار دارد از مدیران ذیربط خواست تا با بررسی راههای افزایش درآمد مردم این استان به عنوان محور اصلی اقتصاد مقاومتی آنها را اجرا کنند.
/6016/6019

انتهای پیام /*

نوشته واحدهای تولیدی صادرات محوردراولویت راه اندازی است… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *