Home / اخبار / همه چیز درباره پروانه نگری در طبیعت
قیمت تور استانبول

همه چیز درباره پروانه نگری در طبیعت

وسایل و تجهیزات برای تماشای پروانه ها

برای آن دسته از طبیعت دوستان و گروه های طبیعت گردی که مختص تماشای پروانه ها وارد طبیعتی می شوند، وسایل و تجهیزاتی لازم است که باید به همراه داشته باشند. در راهنمای تماشای پروانه ها این وسایل را به شما معرفی می نماییم.

بهتر است که لباس های رنگارنگ و طرح داری همانند محیط اطراف آن طبیعت بپوشید تا شما را با محیط اطرافتان همرنگ نگه دارد. اگر بتوانید خود را با محیط اطراف استتار نمایید، عالی است. همچنین پوشیدن یک کلاه لبه دار و آفتاب گیر نیز لازمتان می شود.

شما می توانید یک عکس سریع از پروانه، گیاهی آن پروانه بر رو ی آن نشسته است و محیط زندگی آن گونه از پروانه بگیرید. این عکس نه تنها می تواند یکی از عکس های زیبای شما باشد بلکه از آن می توانید برای شناسایی گونه، ثبت جدید یک گونه از پروانه ها و ثبت اطلاعات زیست محیطی از آن استفاده شود.

  • دوربین دوچشمی

اگر علاقه مند به تماشای پروانه از دور هستید و یا نمی توانید زیاد به آنها نزدیک شوید، در راهنمای تماشای پروانه ها توصیه می کنیم که دوربین دوچشمی به همراه داشته باشید. با این ابزار بدون اینکه باعث ترسیدن آن ها شوید، می توانید به نظاره آن ها بنشینید.

نوشته همه چیز درباره پروانه نگری در طبیعت اولین بار در تور لحظه آخری|تور دقیقه ی 90|تور آفردار|تور تخفیف دار. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *