Home / اخبار / هتل های تسخیر شده در جهان
قیمت تور استانبول

هتل های تسخیر شده در جهان

هتل های تسخیر شده

اگر جایی بر روی زمین باشد که بتوان آن را تسخیر شده نامید می توان گفت که این مکان حتما یک هتل است. اینجا خانه ای ایست که هم می توان در آن زندگی کرد و هم مرد. مشاهدات متعددی در سراسر جهان گزارش شده است که زمانی که افراد در هتل خواب هستند سایه های تاریکی در حال تماشای آن ها می باشند. از طرف دیگر خدمتکارانی که به شکل ارواح هستند برای خدمت به مهمانان آمده و باعث می شوند تا فرد در نیمه های شب از اتاق خود فرار نماید. اگر شما جزء مسافران شجاع بوده و البته از تاریکی ترس نداشته باشید بنابراین می توانید یک شب را در این هتل های تسخیر شده بگذرانید. با الی گشت همراه شوید تا هتل های تسخیر شده در جهان را بشناسیم.

هتل روزولت هالیوود | Hollywood Roosevelt Hotel

مطالب مرتبط:
ماجرای خوفناک کشتی ارواح کشف شده در میانمار! + تصویر
ماجرای واقعی پلی که محل رفت و آمد ارواح است! + تصویر
کشتی قاتلی از جنگ جهانی دوم که ارواح سرگردان در آن دیده می شوند!

این هتل در شهر لس آنجلس در غرب آمریکا واقه شده و از سال ۱۹۲۷ هتل روزولت هالیوود به عنوان مرکزی برای کسب و کار شبانه مورد استفاده قرار می گرفته است. از جمله موارد غیر طبیعی که در این هتل گزارش شده است این که تصویر بازیگر معروف مریلین مونرو در آیینه اتاق شماره ۲۲۹ دیده شده و همچنین در سایر گزارشات او را در حال رقصیدن در سالن هتل مشاهده کرده اند. Montgomery Clift نیز از جمله کسایی است که در حال نواختن ترومپت و همچنین در حال قدم زدن در راهروها و خواندن قطعات موسیقی قدیمی دیده شده است. همچنین Errol Flynn نیز بارها در این هتل دیده شده است. پس اگر شما مایل هستید که ستارگان و بازیگران مشهور را به صورت زنده یا مرده مشاهده نمایید این هتل های تسخیر شده می تواند مکان جالبی برای شما باشد.

قلعه استورات | Castle Stuart

این قلعه در اینورنس در کشور اسکاتلند واقع شده است. این مکان در سال ۱۵۶۱ توسط جیمز استورات ساخته شده که برادر ناتنی ملکه ماری بوده است. این قلعه یکی از تسخیر شده ها در اسکاتلند می باشد. جیمز استوارت اعتقاد داشت که خانه جدید او توسط ارواح تسخیر شده است و پیشنهاد جایزه ای را داد تا هر کس اینقدر شجاع باشد که بتواند شب را در این مکان گذرانده و تسخیر شده بودن قلعه را تکذیب نماید. تنها کسی که به این اندازه شجاع بود یکی از فرمانروایان محلی بود، او در اتاقی در بالای برج شرقی قرار گرفت. صبح روز بعد صحنه ای که قلعه با آن مواجه شد این بود که فرامانروا در حال که چهره اش میخکوب شده بود از پنجره اتاقش به بیرون پرت شده و بدن مرده او در داخل حیاط قلعه قرار داشت. فعالیت های غیر طبیعی دیگری که گزارش شده است شامل گریه هایی که از اتاق های مخفی قلعه شنیده شده و همچنین صدای فریادهایی که به گوش می رسد. اخیرا نیز سازندگانی که در حال فعالیت در داخل قلعه بوده اند گفته اند که صداهای عجیبی را شنیده و احساس می کنند دست های سردی آن ها را هل می دهد، همچنین ابزارهای آن ها که بدون مراقبت باقی می مانند شکسته می شوند.

مسافرخانه راگدکت | Ragged Cot Inn

این مسافرخانه در Cotswold در کشور انگلستان واقع شده است. مسافرخانه راگدکات یک مهمانخانه قرن هفدهمی می باشد که گفته می شود توسط یک مادر و دختر که در اینجا مرده اند تسخیر شده است. داستان اینجا بر می گردد به یک شبی که صاحب خانه تصمیم می گیرد تا از یک کالسکه سرقت نماید، همسر او پشت سرش رفته تا مانع از دزدی او شود، متاسفانه او زمانی که کودکش را در آغوش داشت با صاحب خانه مواجه شد. او زن و کودک را هل داده و در اثر سقوط از پله ها ان ها کشته شدند. او که از این اتفاق بسیار ترسیده بود بدن های آن ها را در یک صندوق مخفی کرد. هنگامی که پلیس برای دستگیری او به خاطر سرقتش به این محل می اید به شکل اسرار آمیزی بدن زن و کودک را در پایین پله ها و همان جایی که کشته شده بودند پیدا می کند. همانطور که پلیس گزارش کرده است پس از اینکه آن ها در جریان کشته شدن آن دو قرار گرفتند روح زن و کودک از پله ها عبور کرده و در تاریکی ناپدید شدند و این مسافرخانه در لیست هتل های تسخیر شده قرار گرفت.

هتل سیسیل | Cecil Hotel

این هتل در شهر لس آنجلس در کشور آمریکا واقع شده است. این هتل در سال ۱۹۲۷ ساخته شده و یکی از مشهورترین هتل ها در این شهر می باشد. این هتل به عنوان محل اقامت قاتلان سریالی شناخته می شود زیرا Richard Ramirez و همچنین Jack Unterweger در طول قتل عام هایی که انجام می دادند در این هتل اقامت کرده بودند. هتل سیسیل همچنین به عنوان محلی برای خودکشی در دهه ۱۹۶۰ نیز شناخته می شود، زمانی که Pauline Otton خود را از طبقه نهم ساختمان هتل به پایین انداخت و در پیاده روی پایینی فرود آمده و درجا کشته شد. اخیرا پس از اینکه مهمانان هتل گزارش دادند که آب طعم بسیار بدی دارد مجددا این هتل در روزنامه ها خبرساز شد. پس از اینکه کارمند تعمیر و نگهداری مخزن آب روی پشت بام را بررسی کرد متوجه بدن متلاشی شده Elisa Lam یک توریست کانادایی در کف مخزن شد. مهمانان هتل مدت ۱۹ روز از آن آب نوشیده، حمام کرده و دندان های خود را با آن مسواک زده بودند. مهمانان هتل اغلب گزارش کرده اند که اشکال تاریکی را در اتاق های خود مشاهده می نمایند و همچنین با تکان های تخت هایشان بیدار می شوند. شاید معروفترین پدیده غیرطبیعی مربوط به هتل سیسیل عکسی است که توسط یک ساکن محلی گرفته شده و در آن یک شکل سایه مانند از پنجره طبقه چهارم هتل آویزان شده است. محققان حوادث غیر طبیعی این موارد را به خودکشی های دهه ۶۰ نسبت داده اند.

مسافرخانه جامائیکا | Jamaica Inn

این مسافرخانه در منطقه کونوال در کشور انگلستان واقع شده است. مسافرخانه جامائیکا در اواخر قرن هجدهم میلادی ساخته شده و با داستانی به نام Daphne du Maurier مشهور شده است. در حال حاضر این مکان با قاچاقچیان و تخریب گران مترادف بوده و به عنوان یکی از مکان ها و هتل های تسخیر شده در انگلستان شناخته می شود. گزارش های مکرری از اشکال سایه مانند در اتاق های خواب در هنگام شب دیده شده اند. صدای سم اسب ها نیز اغلب روی سنگفرش های بیرون مهمانخانه اغلب شنیده می شود. زمانی که همه جا ساکت است و همه خوابیده اند صدای آواز خواندن غیر قابل تشخیصی از محل کافه مسافرخانه به گوش می رسد. همچنین گفته شده که شکلی شبیه به یک مرد راهزن در شب های بدون ماه دیده شده که از میان دیوارها عبور می نماید.

مسافرخانه اسکایرید | Skirrid Inn

این مسافرخانه در کشور ولز واقع شده است. این مکان به عنوان قدیمی ترین ساختمان عمومی در ولز شناخته شده و دارای تاریخی طولانی و ترسناک بوده که به زمان پیروزی نورمن باز می گردد. یکبار از این مسافرخانه به عنوان دادگاه استفاده شده و اعتقاد بر این است که ۱۸۰ نفر از جنایت کاران را از یک درخت بلوط حلق آویز کرده که در نزدیکی یک پلکان بوده است. گفته شده است که مسافرخانه قدیمی اسکایرید یکی از هتل های تسخیر شده در ولز به شمار می رود. تصور می شود که برخی از ارواح اینجا بیش از ۹۰۰ سال سن دارند. گفته می شود که برخی از این ارواح محکومین سابقی هستند که در این مکان محاکمه شده و اعدام گردیده اند. زمانی که کسی در طبقه دوم این ساختمان حضور ندارد اغلب صدای قدم زدن فردی را می توانید بشنوید. برخی از مهمانان ادعا کرده اند که زمانی که در خواب بوده احساس کرده اند که طناب اعدام دور گردن آن را می فشارد و آن ها نیز در تلاش برای فرار از آن شرایط بوده اند. در کافه مهمانخانه اغلب لیوان های شیشه ای پرتاب می شوند و صدای خش خش دامن یک زن توسط اکثر مهمانان اینجا شنیده شده است.

هتل لنگهام | Langham Hotel

این هتل در شهر لندن انگلستان واقع شده و این هتل پنج ستاره توسط بانوی لندن تاسیس شده است. این هتل در سال ۱۸۶۵ افتتاح شده و ساختمان آن همانند کاخ های رنسانسی ساخته شده است. این یکی از هتل های تسخیر شده است که به دلیل اتاق شماره ۳۳۳ آن شهرت یافته است. در اینجا ۵ روح وجود دارد که به طور منظم در داخل هتل ظاهر می شوند. فعال ترین آن ها روح یک شاهزاده آلمانی است که قبل از شروع جنگ جهانی دوم خود را از پنجره به بیرون پرت کرده است. او طبقه چهارم این هتل را تسخیر کرده است. مهمانان او را دیده اند که از دیوارها عبور می کند و به خوبی اشیاء را از جایی به جای دیگر حرکت می دهد. اتاق ۳۳۳ تسخیر شده ترین اتاق در تمام این هتل است. دیده شده که مردان زیادی با لباس های شب ویکتوریایی زمانی که مهمانان در تخت خود خوابیده اند به سمت آن ها رفته و آن ها قبل از اینکه در هوا ناپدید شوند دست هایشان کشیده و چشمانشان خالی می باشد.

تمامی این هتلی های تسخیر شده در جهان بر اساس گفته های مهمانان حاضر در آن ها این شهرت را پیدا کرده اند. حال ممکن است این گفته ها تخیلات ذهنی آن ها با توجه به سابقه این هتل ها بوده و شاید هم واقعیتی انکار ناپذیر باشد. ممکن است شما نیز این تمایل داشته باشید که از این مکان ها دیدن نمایید.

نوشته هتل های تسخیر شده در جهان اولین بار در تور لحظه آخری|تور دقیقه ی 90|تور آفردار|تور تخفیف دار. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *