Home / اخبار / نوروز ۹۸ آنتالیا
تور ارزان استانبول

نوروز ۹۸ آنتالیا

جشنواره سالانه آنتالیا:

آنتالیا واقع در Riviera ترکیه با خورشید، دارای یک بندر قایق بادبانی و سواحل شنی است که به دریای آبی زیبا دریای آبی گسترش می یابد. از بازدید از کافه پر جنب و جوش قلعه به موزه آنتالیا، مقدار زیادی در دومین شهر بزرگ ترکیه وجود دارد. با یک تقویم که با رویدادهایی مانند جشنواره آنتالیا طلایی نارنجی و جشنواره اپرا و بنتلی بین المللی Aspendos آشنا می شود، شما تا به حال هیچگاه خود را در پایان ناپدید نخواهید یافت، آیا شما یک عاشق فرهنگ و یا یک بوم ساحلی هستید؟ اما اگر واقعا میخواهید احساس تاریخ و فرهنگ شهر را بیابید، در سپتامبر در اینجا قرار بگیرید و آنتالیا را به لیست کارهای خود اضافه کنید.

تور انتالیا را با ما تجربه کنید


تور آنتالیا نوروز

مطالعه بیشتر در گشت نوید

جشن تاریخ و فرهنگ

از تاریخ ۱۲ سپتامبر تا ۱۸ روز دیگر، این جشن سالانه جشن تاریخ و فرهنگ شهر است. جشنوارۀ آنتالیا در سال ۲۰۰۷ برای مردم محلی و بازدیدکنندگان منطقه آنتالیا، سنت های محلی را در مرکز توجه قرار می دهد و ارزش بازدید وی را نیز دارد. قدم زدن در امتداد خیابان های چوبی درخت خرما آنتالیا و لذت بردن از لذت بردن از زمان فیستا در این مقصد شلوغ است.

در تقویم گرگوریان، شب سال نو (همچنین به عنوان روز سال نو یا روز سنت سیلوستر در بسیاری از کشورها شناخته می شود)، آخرین روز سال، در ۳۱ دسامبر است که هفتمین روز از فصل کریسمس است. در بسیاری از کشورها، شب سال نو در مراسم عروسی عمومی جشن گرفته می شود، جایی که بسیاری از مردم رقص، خوردن، نوشیدن مشروبات الکلی، و تماشای آتش بازی و آتش بازی برای سال نو را جشن می گیرند.

در بسیاری از شهرهای شهری در ترکیه، مردم در آستانه سال نو در میدانهای شهر قرار می گیرند. مردم عادی اغلب ترکیه را تماشا می کنند و برنامه های تلویزیونی را تماشا می کنند. جشن ملی امیدوار کننده ترین لحظات شب است. شاید صبح روز جدیدی به عنوان میلیونر بیدار شوید.

 تبدیل شده است گردشگران بسیار آشنا و دوست داشتنی است که آن را “خانه خالی ترکیه” نامیده است. آنتالیا با یک خانه تعطیلات خیلی کم است: این یک شهر بزرگ و مدرن با جمعیت ۲ میلیون، با مراکز تجاری و تجاری و دارای یک فرودگاه مدرن است.

ساحل آنتالیا

 تبدیل شده است گردشگران بسیار آشنا و دوست داشتنی است که آن را “خانه خالی ترکیه” نامیده است. آنتالیا با یک خانه تعطیلات خیلی کم است: این یک شهر بزرگ و مدرن با جمعیت ۲ میلیون، با مراکز تجاری و تجاری و دارای یک فرودگاه مدرن است.

نماد شهر تبدیل به مسجدی زیبا از قرن شد. قرن هجدهم، تزئین شده با موزاییک آجری مینا، که آن را به نام Yivli (chanel) نامگذاری شده است. سوییچ ها یکی دیگر از شاهکارهای مدرسا کاراتای (کالج الهیاتی)، یک الگوی قابل توجه از سنگ حکاکی را ترک کردند. در طول امپراطوری عثمانی در شهر، دو مسجد بزرگ ساخته شد: موراتا آسیا (قرن ۱۶)، کاشی های تزئینی و Tekeli Mehmet Siek (قرن ۱۸).

شهر قدیمی Kaleici بسیار زیبا است: خیابان های اینترتختی، بالکن های چوبی، کافه های شرقی و کابین های کوچک، سوغات های مختلف و کالاهای سنتی. گردشگران همیشه علاقه مند به بازار محلی می باشند.

قیمت تور روسیه

About seo bartar

Check Also

پوتین ممنوعیت واردات غذایی از اتحادیه اروپا را تمدید کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه ممنوعیت واردات غذایی از اتحادیه اروپا را تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *