Home / اخبار / نشست روسای جهاد دانشگاهی و فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای
قیمت تور استانبول

نشست روسای جهاد دانشگاهی و فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای


نشست مشترک دکتر حمیدرضا طیبی (رییس جهاد دانشگاهی) و مجتبی جوهری (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای) به منظور استفاده از توان علمی و فرهنگی جهاد دانشگاهی برگزار و بر تشکیل یک کمیته بین دوطرف تاکید شد.

به گزارش ایسنا، نشست مشترک دکتر حمیدرضا طیبی (رییس جهاددانشگاهی) و مجتبی جوهری (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای) با حضور دکتر رحیم یعقوب زاده (رییس مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA)، دکتر مهدی فیض (مشاور فرهنگی)، محقق مشاور (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای)، مهدی عباسی (مدیر کل دفتر مطالعات فرهنگی) و ابوالقاسم رئیسی (مدیرکل روابط عمومی جهاددانشگاهی) روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت به منظور استفاده از توان علمی و فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار شد.

دکتر طیبی در این نشست در رابطه با توانمندی های جهاددانشگاهی توضیحاتی را ارایه داد و گفت: این نشست اولین تعامل جهاددانشگاهی با یک فدراسیون ورزشی است و ما از پیشنهاد برای همکاری با این فدراسیون استقبال می کنیم.

رییس جهاددانشگاهی تصریح کرد: در زمینه همکاری با فدراسیون نیاز به تشکیل یک کمیته مشترک برای رسیدن به موضوعات مورد تایید دو طرف داریم.   

در ادامه جوهری بیان کرد: با توجه به شرایطی که ورزش های امروزی دارد و جذابیتی که ایجاد شده، توجه به ورزش های پهلوانی و زورخانه ای که ریشه در فرهنگ و تاریخ ما دارد باید پررنگ‌تر شود.

وی افزود: در حال حاضر هر جا که نیاز است برای عملیاتی کردن فرهنگ ورزش زورخانه ای در جامعه و جا افتادن آن در بین مردم از راه های مختلف اقدام می کنیم تا فضای لازم برای تحقق این امر ایجاد شود. قطعا می توان در حوزه کاری جهاددانشگاهی نیز با توجه به گستردگی و کارهای علمی و پژوهشی که دارد در این ورزش از توانمندی های این نهاد بهره برد.

در ادامه دکتر فیض پیشنهاد تشکیل یک کار گروه مشترک برای بررسی، تصویب و عملیاتی کردن طرح های پیشنهادی و نکات مورد نظر در این راستا را داد و محقق نیز بر استفاده از ظرفیت مشترک دو طرف برای بحث دیپلماسی عمومی در قالب ورزش پهلوانی تاکید کرد.

انتهای پیام

نوشته نشست روسای جهاد دانشگاهی و فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

۱۲ فینگرفود لذیذ و خوشمزه در دنیا

چه آن ها را در کنار میز غذاخوری، در بشقاب، یا در یک دیس نقره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *