Home / اخبار / نبود مهارت های مدیریتی از مشکلات واحدهای تولیدی کردستان است…
قیمت تور استانبول

نبود مهارت های مدیریتی از مشکلات واحدهای تولیدی کردستان است…

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین فیروزی روز چهارشنبه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان اظهار داشت: بخشی از مشکلات تامین مالی واحدهای تولیدی سوء مدیریت است و بخش خصوصی و نهادهای اقتصادی باید به این واحدها برای ارتقای دانش مدیریت کمک کنند.
وی اضافه کرد: تنها داشتن پول، ساختمان و مجوز برای تولید کفایت نمی کند واحد تولیدی باید در فرایند تولید خوب تصمیم گیری کند و با دریافت اطلاعات خوب از وضعیت بازار، موفقیت میسر خواهد بود.
وی افزود: دستگاه های مختلف استان که با تولید و اشتغال سرو کار دارند و با برگزاری همایش ها علمی ارتقای دانش و مهارت مدیریت در این واحدها را در دستور کار قرار دهند.
وی یادآور شد: بانک ها برای حل مشکل واحدهای تولید استان مساعدت لازم را اعمال کنند و واحدهای تولیدی نیز برای رونق تولید و حل مشکل از نظر کارشناسان متخصص بهره ببرند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان نیز گفت: این کارگروه برای سرعت بخشی به حل مشکلات و اهدای تسهیلات رونق بخشی به واحدهای تولید تشکیل شده است.
محمد دره وزمی افزود: از نیمه دوم سال گذشته تاکنون مشکلات 450 واحد تولیدی در بخش صنعت و کشاورزی در این کارگروه مطرح شده و بیش از یک هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات به این واحدها واگذار شده است.
در این کارگروه مشکل واحدهای تولید قند سقز، لیلاخ بتون دهگلان، کارخانه ریختگری، شرکت دانش بنیان سموم گیاهی، کارخانه خوراک دام و طیور دیواندره و شرکت بتاپخش سنندج مورد بررسی شد.
هم اکنون 650 واحد تولیدی از 757 واحد استان با هشت هزار و 200 کارگر به صورت کامل فعال بوده و بقیه نیز نیمه فعال هستند.
3020

انتهای پیام /*

نوشته نبود مهارت های مدیریتی از مشکلات واحدهای تولیدی کردستان است… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *