Home / اخبار / مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس را محکوم کنند
قیمت تور استانبول

مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس را محکوم کنند


یک عضو هیات رییسه فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس گفت: ملت‌های مسلمان و غیرمسلمان در راهپیمایی روز قدس اعتراض‌شان به انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس را یک‌صدا اعلام کنند.

شهرام کوسه غراوی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان ضرورت حضور در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: تمام کشورهای مسلمان همچون ایران که همواره یار و یاور ملت‌های مظلوم هستند به پا خیزند و اقدام رییس‌جمهور دیوانه آمریکا در انتقال پایتخت این کشور به بیت‌المقدس را محکوم کنند.

نماینده مردم مینودشت در مجلس همچنین از سازمان کنفرانس اسلامی خواست این تصمیم آمریکا را در جلسه‌ای فوق‌العاده بررسی و مراتب اعتراض شدید کشورهای مسلمان را به گوش آمریکایی‌ها برسانند و حمایت‌شان از ملت مظلوم فلسطین را نشان دهند.

وی آمریکا را در تحقق اهداف استکباری‌ در انتقال سفارت به بیت‌المقدس شکست خورده دانست و  اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری گفتند رژیم صهیونیستی طی ۲۰ سال آینده نابود خواهد شد و این اتفاق قطعا خواهد افتاد.

این عضو هیات رییسه فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس تصریح کرد: ملت‌های آزاده در روز قدس اعتراض شدیدشان به این سیاست استکباری و حمایتشان از ملت مظلوم فلسطین را نشان خواهند داد. به نظرم ملتهای غیرمسلمان نیز باید نسبت به این مسئله واکنش درخوری نشان داده و به این اقدام اعتراض کنند.

انتهای پیام

نوشته مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس را محکوم کنند اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *