Home / اخبار / مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد
قیمت تور استانبول

مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در جمع نمازگزاران بندرعباس، افزود: رمضان ماه خداست، دراین ماه تغییرات زیادی در انسان ایجاد می‌شود که این تغییر باید در راستای کاهش نفسانیات باشد.

وی افزود: فلسفه روزه تقوا بوده، تقوا هم یعنی انجام واجبات و ترک محرمات و دارای دو بعد مثبت و منفی است که باید برای تقویت مثبت‌ها و کاهش منفی‌ها تلاش کنیم.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به روز ملی جمعیت گفت: فرزندآوری پدیده‌ای مبارک است و خداوند روزی‌دهنده بوده و این فرزندان پشتیبان شما در زمان حیات و بعد از مرگ از کارهای خیر آنان بهره می‌برید، افزایش جمعیت کشور سبب پویایی و بالندگی شده و جمعیت هر کشور جزیی از سرمایه آن محسوب می‌شود.

نعیم‌آبادی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های جامع برای رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور متناسب با سیاست‌های جمعیتی بر لزوم فرهنگ‌سازی برای افزایش جمعیت تاکید کرد.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با فرهنگیان تاکید کرد: تنها راه شکستن شاخ آمریکا مقاومت بوده و ترامپ فردی دیوانه، غول بیابانی و بی‌عقیده است و آمریکا تا زمانی که چنین سیاستی دارد با دزدی به حیات خود ادامه می‌دهد.

نعیم‌آبادی همچنین با اشاره به روز مقاومت افزود: آمریکا و اسراییل بر تعهدات خود پایبند نبوده و باید در برابر آن‌ها با صلابت ایستاد.

امام جمعه بندرعباس مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد.

وی با تاکید بر این که جنایتکاران به هیچ اصولی معتقد نبوده گفت: آمریکا برای ما همیشه آمریکا بوده و با تجاوزو زورگویی بشریت را به ستوه آورده تا زمانی که راه و روش این ابرقدرت همین باشد ما هم مواضع‌مان در برابر این استکبار زورگو شفاف و مشخص است.

خطیب جمعه بندرعباس یادآور شد: بیرون راندن متجاوزان تنها با نبرد و شعارهای کوبنده صورت می‌گیرد و ما دو راه در برابر آمریکا بیشتر نداریم؛ اول نبرد تا پیروزی و دوم سردادن شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ براسرائیل و مرگ برانگلیس و فرانسه تا به هدف متعالی خود برسیم.

انتهای پیام

نوشته مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *