Home / اخبار / لایحه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین در مجلس مطرح می شود…
قیمت تور استانبول

لایحه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین در مجلس مطرح می شود…

فرهاد تجری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، با مطلوب توصیف کردن رویکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تصویب نهایی لایحه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین ، افزود: در آینده نزدیک شاهد رای مثبت نمایندگان مردم به این طرح خواهیم بود.
وی اظهار داشت: لایحه پیشنهادی دولت برای ایجاد مناطق آزاد تجاری هفتگانه ایراداتی داشت که برای رفع و اصلاح آن ، به دولت باز گردانده شد.
نماینده مردم قصرشرین در خانه ملت گفت: با توجه به اینکه ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین ادامه منطقه ویژه اقتصادی است، این طرح با مطالعه و به صورت کامل ارائه شد تا بدون هرگونه ایرادی نیاز به بازنگری نداشته باشد.
تجری ادامه داد: منتظریم تا طرح ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشرین همراه با سایر مناطق هفتگانه در مجلس مطرح شود و رای بالایی کسب کند.
وی امکان طرح منطقه آزاد تجاری قصرشیرین را به تنهایی در مجلس شورای اسلامی غیرممکن دانست و گفت: برای اجماع آرای سایر نمایندگان نیاز است این لایحه همراه با سایر مناطق هفتگانه کشور طرح و به رای گذاشته شود.
وی گفت: در صورت تصویب نهایی طرح منطقه آراد تجاری قصرشیرین ، زمینه برای ایجاد سرمایه گذاری در بخش های مختلف تولیدی، کاهش هزینه ها و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه فراهم می شود.
این نماینده مجلس افزود: از همان زمان روی کار آمدن مجلس دهم یکی از خواسته های مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ، همراهی با دولت در راستای مطالبه به حق مردم قصرشیرین در تصویب طرح منطقه آزاد تجاری قصرشیرین است.
تجری افزود: در سفر دکتر روحانی به کرمانشاه نیز این مهم از رئیس جمهوری درخواست که با نظر مساعد ایشان مبنی بر تصویب طرح منطقه آراد تجاری قصرشیرین و الحاق به لایحه مناطق هفتگانه مواجه شد و در دستور کار دولت قرار گرفت.
وی ابراز امیدواری کرد با تصویب این طرح شاهد توسعه بیش از پیش استان کرمانشاه و شهرستان مرزی قصرشرین باشیم.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از 27 هزار تن جمعیت و 186 کیلومتر مرز با عراق ، دارای 2 مرز رسمی و فعال خسروی و پرویزخان است.
7079/3012/8066

انتهای پیام /*

نوشته لایحه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین در مجلس مطرح می شود… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *