Home / اخبار / قيمت تور آذربايجان
قیمت تور استانبول

قيمت تور آذربايجان

قيمت تور آذربايجان Azarbaijan tour price

اگر در تعطیلات پیش رو و یا در هر زمان دیگری که میخواهید به خارج کشور سفر کنید ولی نمی دانید که به کدام کشور سفر کنید که هم هزینه ی زیادی نداشته باشد ، هم بتوان از راه هوایی رفت و هم زمینی به آن سفر کرد و کشور زیبایی باشد و جاذبه های زیادی برای تفریح داشته باشد و هم شما از سفر خود نهایت لذت رو ببرید برای شما پیشنهاد داریم. اگر قصد سفر به کشوری با ویژگی های بالا را دارید به شما تور باکو و تور آذربایجان رو پیشنهاد میکنیم.

حالا چرا کشور آذربایجان؟

جمهوری آذربایجان ، بزرگترین کشور قفقاز و در کنار دریای خزر قرار دارد.کشور های ایران در جنوب، ارمنستان و ترکیه در غرب، گرجستان در شمال غربی و روسیه در شمال این کشور قرار دارد.همچنین این کشور دارای مرز ابی با کشور های ترکمنستان و قزاقستان در کناره ی دریای خزر است. این سرزمین تا حدود 200 سال پیش جزوی از خاک ایران بود ولی در جنگ ایران و روسیه از این کشور جدا شد.

از نظر فرهنگی آذربایجانی ها شبیه ترین همسایه به ایران هستند و به خاطر همین از گردشگر های ایرانی جور دیگری استقبال می کنند. فضای دلنشین میدان فواره ها ،قطار کافه ها،چاپخانه ها و خیابان های انباشته از مرکز خرید و … فضای دلکشی را به وجود اورده است. در مقالات تور جمهوری آذربایجان قیمت ، تور باکو ویژه نوروز و تور آذربایجان نوروز رستوران های باکو را معرفی نمودیم. اگر قصد رزرو تور را دارید، به بخش تور سایت تورزپرس مراجعه کنید.

دین و زبان آذربایجان

95 درصد از جمعیت جمهوری آذربایجان مسلمان هستند.85 درصد جمعیت شیعه هستند و 15 درصد سنی. در کنار زبان ترکی آذربایجانی، زبان های روسی ، تالشی ،لزگی و تاتی نیز صحبت میشود.

شهر های مهم آذربایجان بدین شرح است:

باکو ، گنجه ،سومقاییت ،شیروان ، نخجوان، شکی و ….. که آثار باستانی بسیار زیبایی دارند مخصوصا شهر باکو که مهمترین شهر آذربایجان هست.

جاذبه های گردشگری باکو  و آذربایجان

بش بار ماک داغی

به معنای کوه پنج انگشت است .یکی از جاذبه های طبیعی آذربایجان است.که در 520 متر بالاتر از سطح دریا قرار گرفته است.

ایچری شهر

شهر ایچری در واقع شهر باستانی باکو استکه با دیواری محصور شده است.این اثر ارگ باکو نیز نام دارد.

لاهیج

لاهیج یکی از روستا های باکو است و در دامنه های جنوبی قفقاز واقع شده است.

قوباستان

کوه اتشفشانی عجیبی است که میتوان انواع حجاری های روی سنگ،عصر سنگ و برنز روی آنها را مشاهده کرد .این کوه دیگر جاذبه های طبیعی باکو است.

قیمت تور آذربایجان

تا اینجا ما در مورد شهر های مهم ، دین و مذهب و جاذبه های گردشگری صحبت کرده ایم.

قیمت تور آذربایجان چقدر است؟

قیمت تور باکو و قیمت تور آذربایجان اگر قصد اقامت در هتل 5 ستاره داشته باشید با تمام امکانات برای هر نفر از بین دو میلیون چهار صد هزار تومن تا پنج میلیون تومن است . اگر بخواهید در هتل 4 یا 3 ستاره اقامت داشته باشید هزینه شما برای هر نفر از بین دومیلیون دویست هزار تومن تا سه میلیون ششصد هزار تومن است . بنابراین اگر قصد سفر به آذربایجان را دارید باید بگوییم بهترین مکان را برای تفریح و لذت تعطیلات انتخاب کرده اید.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

فستیوال مرد سوزان، عجیب ترین جشنواره سالیانه آمریکا

هرساله فستیوال های مختلفی در سرتاسر دنیا برگزار می شوند و علاقه مندان زیادی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *