Home / اخبار / فسخ یک طرفه قرارداد فروش هواپیمای بوئینگ را پیگیری می کنم…
قیمت تور استانبول

فسخ یک طرفه قرارداد فروش هواپیمای بوئینگ را پیگیری می کنم…

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «عباس آخوندی» در حاشیه راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران افزود: در این شرایط نباید مایوس شویم زیرا پیش از این شرایط بدتری را پشت سر گذاشته‌ایم و قطعا می‌توانیم از این شرایط هم عبور کنیم.
وی ادامه داد: در این شرایط نباید دچار شتاب‌زدگی و رفتارهای احساسی شویم و باید بتوانیم از تمام ظرفیت های قانونی خود استفاده کنیم تا راهی پیش پای مردم بگذاریم.
وزیر راه و شهرسازی همچنین درباره روز قدس با بیان این که اعمال زور مستقیم از سوی کشور آمریکا تداوم نخواهد داشت و نمی‌تواند این شرایط را ادامه دهد، گفت: این اقدامات می‌تواند جهان را با تهدیدهای بسیار جدی مواجه کند.
وی افزود: ملت‌ها باید آگاهانه در عرصه جهانی حضور یابند و در مقابل اعمال زور مستقیم آمریکا مواضع خود را اعلام کنند.
آخوندی اضافه کرد: این، موضوعی است که می‌تواند تعادل جهانی را حفظ کند.
وی در عین حال اتحاد در کشور بین جناح‌ های مختلف را مهم خواند و گفت: در شرایط سختی قرار داریم و با یک تهدید جدی و اعمال زور مستقیم مواجه هستیم، بنابراین باید اتحاد درونی در این شرایط حفظ شود و بتوانیم از تمام ظرفیت‌های قانونی خود استفاده کنیم.
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: نباید از هیچ ظرفیت قانونی‌ چشم‌پوشی کنیم، در این شرایط، اتحاد می‌تواند ما را از بحران‌ها نجات دهد.
وی در باره خروج امریکا از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) هم گفت: معمولا در شرایط سخت و اعمال تحریم از سوی قدرت بزرگ که یک نوع تهدید جدی محسوب می‌شود واکنش هایی به وجود می‌آید.
اقتصام**6984**9132*2017

انتهای پیام /*

نوشته فسخ یک طرفه قرارداد فروش هواپیمای بوئینگ را پیگیری می کنم… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *