Home / اخبار / فرهنگ حوزه قابل اتکا برای اشتغال است…
قیمت تور استانبول

فرهنگ حوزه قابل اتکا برای اشتغال است…

به گزارش ایرنا، سید عباس صالحی عصر پنجشنبه در دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان های فردیس و کرج در تالار سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، با تاکید بر اینکه فرهنگ و هنر از چند جنبه می تواند به کمک توسعه بیاید، گفت: فرهنگ و هنر در مقابله با آسیب های اجتماعی و ایجاد اشتغال برای اصحاب فرهنگ و هنر به عنوان حوزه پیشران، می تواند به کمک توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر کشور بیاید.
وی ادامه داد: برای کاهش آسیب های اجتماعی نظیر نرخ بالای طلاق، اصحاب فرهنگ و هنر باید پای کار بیایند و در این راه در کنار سایر دستگاه ها عمل کنند.
صالحی افزود: برای توسعه نباید به آب باریکه دولت اکتفا کرد، بلکه باید زمینه سازی و فرصت سازی کرد و در همه رشته های فرهنگی و هنری زمینه های ارتقا را افزایش داد.
وی همچنین با اشاره به ظرفیت های البرز گفت: این استان دارای ظرفیت های بسیاری است و به همین منظور دنبال این هستیم تا در ماه های آینده 9 سالن به سالن های سینما در کرج اضافه کنیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: اینکه در 2 سال آینده 24 سالن سینما به ظرفیت های استان افزوده می شود، نشان از توان بالای این البرز دارد و باید به دنبال ارتقای زیر ساخت های فرهنگی و هنری این استان مستعد باشیم.
استاندار البرز نیز در این نشست، گفت: دغدغه های اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در بحث زیر ساخت ها را می دانیم و بی مهرهایی در حق آنها انجام شده که دنبال این هستیم آنها را حل کنیم.
محمد علی نجفی افزود: امکانات کشور محدود است و به علت نبود زیرساخت ها بخشی از ظرفیت های ما به استان تهران می رود، اما با همین نبود زیرساخت ها و امکانات می خواهیم از این ظرفیت های موجود در استان به خوبی بهره بگیریم.
7414/1535

انتهای پیام /*

نوشته فرهنگ حوزه قابل اتکا برای اشتغال است… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

معرفی تند ترین سس های جهان

۹ سس تند جهان سوختن دهان ، بینی ، چشم ها و در نهایت سیستم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *