Home / اخبار / عملیات اجرایی 9 راه روستایی در قزوین آغاز شد…
قیمت تور استانبول

عملیات اجرایی 9 راه روستایی در قزوین آغاز شد…

محمدمهدی اولیایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:عملیات اجرای آسفالت راه های روستایی گشنه رود-کاکوهستان در منطقه دستجرد به طول سه کیلومتر و خسرود-اربیدان-بهرام آباد در منطقه رودبار الموت به طول پنج کیلومتر هر یک با سه میلیارد ریال اعتبار از امروز آغاز شد.
وی ادامه داد: روکش آسفالت راه روستایی زرآباد-دیکین به طول پنج کیلومتر و با 6 میلیارد ریال اعتبار و تعریض، بهسازی و روکش آسفالت جاده زرآباد-دریاچه اوان به طول 12 کیلومتر و با 50 میلیارد اعتبار به مورد اجرا درآمد.
به گفته وی، روکش آسفالت جاده روستایی حاجی عرب-چلمبر به طول سه کیلومتر و شال به زین آباد در شهرستان بوئین زهرا به طول چهار کیلومتر از دیگر طرح های اجرایی بوده است.
اولیایی ادامه داد: در شهرستان آبیک نیز خاکبرداری جاده روستای کهوان-زیاران به طول 2 کیلومتر، روکش آسفالت کزلک-زیاران به طول 1.5 کیلومتر به همراه عملیات خاکبرداری راه غنچه خوران-شیرین سو-زه آباد در منطقه طارم به طول 2 کیلومتر از دیگر طرح های اجرایی بوده است.
استان قزوین دارای 6 شهرستان، 25 شهر، 19 بخش، 827 روستا و 93 هزار 236 هزار واحد مسکونی روستایی است.
طول راه های روستایی استان پنج هزار و 316 کیلومتر بوده که حدود 2 هزار و 700 کیلومتر آن آسفالت و مابقی نیز راه شوسه و خاکی است.
8054

انتهای پیام /*

نوشته عملیات اجرایی 9 راه روستایی در قزوین آغاز شد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *