Home / اخبار / عملیات اجرایی 9 راه روستایی در قزوین آغاز شد…
قیمت تور استانبول

عملیات اجرایی 9 راه روستایی در قزوین آغاز شد…

محمدمهدی اولیایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:عملیات اجرای آسفالت راه های روستایی گشنه رود-کاکوهستان در منطقه دستجرد به طول سه کیلومتر و خسرود-اربیدان-بهرام آباد در منطقه رودبار الموت به طول پنج کیلومتر هر یک با سه میلیارد ریال اعتبار از امروز آغاز شد.
وی ادامه داد: روکش آسفالت راه روستایی زرآباد-دیکین به طول پنج کیلومتر و با 6 میلیارد ریال اعتبار و تعریض، بهسازی و روکش آسفالت جاده زرآباد-دریاچه اوان به طول 12 کیلومتر و با 50 میلیارد اعتبار به مورد اجرا درآمد.
به گفته وی، روکش آسفالت جاده روستایی حاجی عرب-چلمبر به طول سه کیلومتر و شال به زین آباد در شهرستان بوئین زهرا به طول چهار کیلومتر از دیگر طرح های اجرایی بوده است.
اولیایی ادامه داد: در شهرستان آبیک نیز خاکبرداری جاده روستای کهوان-زیاران به طول 2 کیلومتر، روکش آسفالت کزلک-زیاران به طول 1.5 کیلومتر به همراه عملیات خاکبرداری راه غنچه خوران-شیرین سو-زه آباد در منطقه طارم به طول 2 کیلومتر از دیگر طرح های اجرایی بوده است.
استان قزوین دارای 6 شهرستان، 25 شهر، 19 بخش، 827 روستا و 93 هزار 236 هزار واحد مسکونی روستایی است.
طول راه های روستایی استان پنج هزار و 316 کیلومتر بوده که حدود 2 هزار و 700 کیلومتر آن آسفالت و مابقی نیز راه شوسه و خاکی است.
8054

انتهای پیام /*

نوشته عملیات اجرایی 9 راه روستایی در قزوین آغاز شد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

غار زینگان، بهشت فراموش نشدنی در ایلام

استان ایلام یکی از استان های غربی کشور ایران است و دارای آب هوای خشک، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *