Home / اخبار / عجیب ترین و اسرار آمیزترین شهرهای ارواح جهان
قیمت تور استانبول

عجیب ترین و اسرار آمیزترین شهرهای ارواح جهان

اسرار آمیزترین شهرهای ارواح جهان

شهرهای ارواح همراه خود تاریخچه های بسیاری را دارند. از مجموعه اسرار آمیزترین شهرهای ارواح که در جهان وجود دارند تعداد زیادی از آن ها در آمریکای شمالی می باشند که اکثر آن ها به دلیل مهاجرت های بسیاری است که جویندگان طلا به این منطقه داشته اند. این شهرها آثار ماندگاری هستند که به آرامی توسط طبیعت پوشیده شده اند. امروزه این شهرها با تمام کافه ها و قسمت های مختلفی که داشته اند متروک مانده و به گونه ای محافظت می شوند که گویی ارواح در این مکان ها رها شده اند. در داخل خیابان ها و ساختمان های خالی اینجا چیزهایی هستند که تکان خورده و ارواح به راحتی فراموش نمی شوند. برای کسانی که دنبال ماجراجویی های خاص می باشند در اینجا لیستی از عجیب ترین و اسرار آمیزترین شهرهای ارواح جهان را می توانید مشاهده نمایید پس با الی گشت همراه شوید.

هلتون | Helltown

مطالب مرتبط:
ماجرای خوفناک کشتی ارواح کشف شده در میانمار! + تصویر
«گورستان خیابان پارک جنوبی» در کلکته، سرزمین ارواح فراموش شده!
بالاخره تور ارواح هم ممکن شد!

نام واقعی شهر بوستون است اما در اوهایو افسانه های مختلفی از چیزهای بسیار شوم و عجیب و غریب به نام هلتون وجود داشته که در نزدیکی ساکنان و شکارچیان عوامل غیر طبیعی قرار گرفته است. این شهر در سال ۱۸۰۶ تاسیس شده و تا سال ۱۹۷۰ میلادی به عنوان یک شهر پر جمعیت شناخته می شده است. در این زمان رییس جمهور فورد توافقنامه ای را با دولت فدرال به امضا رسانده و تا املاک این شهر را برای تبدیل به پارک ملی Cuyahoga خریداری نماید. دولت تمام خانه ها را خریداری کرده و اینجا را از ساکنین تخلیه کرد، با این حال پارک ملی هرگز اینجا راه اندازی نشد. امروزه هلتون بسته شده و به صورت متروک باقی مانده است و هر کسی که در این باره می شنود تعجب می کند که چرا دولت مردم را از این شهر بیرون کرده است. افسانه های مختلفی در مورد شهر متروکه هلتون وجود دارد اما برخی از آن ها دوام بیشتری داشته و در ذهن ها باقی مانده است. در این شهر یک کلیسای پروتستان وجود داشته که گفته می شود توسط Satanists ساخته شده و عجایب خاص خود را دارد. همچنین گفته می شود که اتوبوسی متروک وجود داشته که می تواند خانه ای برای ارواح باشد. شاید عجیب تر از تمام این ها، مردم می گویند که در هلتون موجودات جهش یافته وجود داشته که معروفترین آن ها Peninsula Python یا مار غول پیکر شناخته می شود که در اثر جهش ژنتیکی به دلیل یک نشت شیمیایی صورت گرفته است که باعث شده این شهر در لیست اسرار آمیزترین شهرهای ارواح جهان قرار بگیرد.

شهر جروم | Jerome

جروم یکی از اسرار آمیزترین شهرهای ارواح بوده که شهرت آن به صنعت استخراج معادن مس باز می گردد. این شهر در ۱۰۰ مایلی شمال Phoenix در Black Hills واقع شده و در نیمه های راه بین Prescott و Sedona قرار دارد. این شهر در قرن نوزدهم به عنوان محلی برای استخراج معدن مس آن تاسیس گردید. زمانی که تعداد اکتشاف کنندگان به ۱۰ هزار نفر رسید بود در سال ۱۹۵۰ با بسته شدن معدن مس جمعیت شهر جروم به کمی بیش از ۴۰۰ نفر کاهش پیدا کرد. این شهر فرهنگ و اقتصادی را همراه خود داشته که به لطف گردشگرانی که از Sedona به Grand Canyon می گذشتند بوده است اما اکنون تعداد زیادی خانه های عتیقه در اطراف شهر پراکنده شده است. بسیاری از نقاط در شهر جروم شهرت های ناخوشایندی را از متورک بودن خود دارند. گفته می شود هتل Connor در این شهر و اتاق ها و کافه ان توسط ارواح مختلفی تسخیر شده اند و این مکان موضوع داستان های مختلفی در دهه ۱۹۲۰ بوده است، هر چند که اکنون تنها بقایایی از ان باقی مانده است. گفته شده یکی از تسخیر شده ترین مکان های این شهر توسط ارواح هتل یزرگ شهر بوده که در زمانی به عنوان بیمارستان مورد استفاده قرار می گرفته است و این مکان شاهد حوادث وحشتناک و غم انگیزی برای معدنچیان بوده است.

شهر سنت المو | St. Elmo

این شهر مشهور ارواح که یکی از اسرار آمیزترین شهرهای ارواح به شمار می رود در نزدیکی مرکز کلرادو واقع شده است. این منطقه در سال ۱۸۸۰ با هدف استخراج طلا و نقره ساخته شده و در دهه ۱۹۲۰ زمانی که این معادن به پایان رسیدند و خط آهن نیز سرویس دهی خود را به این مکان متوقف کرد رها گردید. اینجا یک شهر توریستی فعال به شمار رفته و با اینکه هنوز بسیاری از مردم در در اطراف آن زندگی می کنند اما از آنچه در گذشته خود بوده بسیار فاصله گرفته است. افسانه های فوق العاده ای در مورد این شهر بیان می شوند که هنوز بسیاری از آن ها در میان مردم محلی شنیده می شود. یکی از این افسانه ها این است که ساختمان های قدیمی این شهر توسط ارواح نگهداری می شوند زیرا با توجه به اینکه اینجا در آب و هوایی در میان کوه های راکی واقع شده اما این ساختمان ها به طور شگفت آورذی سالم هستند. یکی از ساکنان مشهور این شهر Annabelle Stark بوده که گفته می شود خیابان ها را در اختیار دارد. او مدت طولانی را پس از مرگ پدر و مادرش در این شهر متروکه باقی مانده و گفته می شود که او عقل خود را در اثر زندگی در این شهر متروکه از دست داده است. او در نهایت در یک بیمارستان روانی جان خود را از دست داد اما بسیاری از بازدید کنندگان شبح او را در خیابان ها دیده اند.

شهر کنکوت | Kennecott

کنکوت به عنوان مکانی برای معدن کاری در جنوب آلاسکا شناخته می شود که تا سال ۱۹۳۰ به فعالیت خود پرداخته و پس از آن رها شده است. این شهر در اوایل قرن بیستم زمانی که حزب McClellan به همراه گروهی از اکتشاف کنندگان روی تخته ای عظیم از مس قرار گرفتند تاسیس شد. با این حال اوج استخراج در سال های دهه ۱۹۲۰ کاهش پیدا کرده و تنها دو دهه بعد از آن روند برداشت از معدن ادامه یافت. بر خلاف شهر سنت المو کسانی که در صنعت گردشگری فعالیت می کنند نیز در داخل شهر ساکن نبوده و آن ها در مناطق اطراف شهر کنکوت سکونت دارند. راه های دسترسی به اینجا از طریق آسمان یا یک مسیر شنی که تکمیل نشده است و یا پیاده روی از نزدیکی شهر McCarthy در حدود ۴ مایل می باشد. بسیاری از داستان های ارواحی که در مورد این شهر گفته می شود مربوط به افرادی است که در زمان ساختن راه آهن به سمت جنوب کشته شده اند، راه آهنی که محصولات را به شهر واشنگتن منتقل می کرده است. همچنین گفته می شود که نشانه های گورها درست در جلو چشمان مسافران پدیدار شده و یا ناپدید می شوند. حتی قبل از اینکه شهر به طور کامل تخلیه شود کاگران ادعا کرده بودند که صدای ناراحتی و وحشت معدنچیانی که در شب های قبل کشته شده بودند را می شنوند. در حقیقت، برخی دیگر می گویند زمانی که تعداد فاجعه های روی داده و همچنین گم شدن وسایل و ابزارها زیاد شد پروژه های ساختمانی در اطراف شهر لغو گردید تا به معنای واقعی خود را جزئی از اسرار آمیزترین شهرهای ارواح جهان قرار دهد.

شهر کاهابا | Cahawba

شهر کاهابا به عنوان یکی از اسرار آمیزترین شهرهای ارواح جهان و یکی از متفاوت ترین آن ها به دلیل موقعیت و تاریخچه خود می باشد. این شهر به عنوان پایتخت ایالت آلاباما در اواخر قرن نوزدهم میلادی شناخته می شده است. با این حال این ویژگی را در سال ۱۸۲۵ از دست داد. پس از ان این شهر برای مدت ها به عنوان یک منطقه پر جمعیت اقتصادی بوده و تا سال ۱۸۶۶ به عنوان محل مجلس نمایندگان شهر دالاس مورد استفاده قرار می گرفت تا اینکه یک سیل مجلس قانون گذاری را مجبور کرد تا ساختمان خود را به Selma منتقل نماید. بسیاری از مردم از این جا به جایی پیروی کرده و تا سال ۱۸۸۰ این شهر را به طور کامل ترک کردند. حتی قبل از اینکه این شهر به حال خود رها شود دارای داستان های متعددی از ارواح بوده است. بسیاری می گویند که یک گوی درخشان در مزرعه ای که متعلق به C. C. Pegues می باشد دیده می شود. برخی از افسانه های محلی می گویند که قسمتی از شهر توسط رعد و برق به مقدار غیر معمولی مورد آسیب قرار گرفته است. برخی نیز ادعا می کنند که محله های قدیمی و گورستان های قدیمی این شهر که صدها بدن در ان دفن شده اند نیز دارای نقاطی غیر طبیعی می باشند. بعضی از مکان هایی که در مجاورت اردوگاه های قلعه Castle Morgan می باشند نیز گزارش هایی از مشاهده ارواح سربازان جنگ های داخلی داشته است.

این داستان ها و افسانه ها از اسرار آمیزترین شهرهای ارواح جهان اغلب توسط مردمان محلی گفته شده و البته هیچ شواهدی برای اثبات آن ها وجود نداشته است. هرچند که شاید شهر هلتون کمی متفاوت از سایرین باشد. پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال ماجراجویی هایی متفاوت هستید شاید تجربه بازدید از هر کدام از این شهرها می تواند به خوبی این احساس شما را تحت تاثیر خود قرار دهد.

نوشته عجیب ترین و اسرار آمیزترین شهرهای ارواح جهان اولین بار در تور لحظه آخری|تور دقیقه ی 90|تور آفردار|تور تخفیف دار. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *