Home / اخبار / ظفری فیکس تیم ملی ووشو برای بازیهای آسیایی شد/ نخستین پیروزی محسن محمد سیفی
قیمت تور استانبول

ظفری فیکس تیم ملی ووشو برای بازیهای آسیایی شد/ نخستین پیروزی محسن محمد سیفی


در پایان مبارزه انتخابی وزن 65 کیلوگرم تیم ساندا فرود ظفری نفر فیکس تیم ملی شد.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های انتخابی تیم ملی ووشو (ساندا) برای بازیهای آسیایی جاکارتا، مبارزه انتخابی دو وزن 65 کیلوگرم و 70 کیلوگرم برگزار شد که در پایان نفر فیکس وزن 65 کیلوگرم معرفی شد.

در مبارزه انتخابی وزن 65 کیلوگرم فرود ظفری، دارنده مدال طلای بازی‌های کشورهای اسلامی در باکو در 4 راند علی محمدی را از پیش رو برداشت. ظفری توانست با این پیروزی دومین برد خود مقابل محمدی را کسب کرده و با قانون دو برد از سه بازی نفر فیکس تیم ملی در بازی‌های آسیایی 2018 شود. همچنین در وزن 70 کیلوگرم محسن محمد سیفی و عباس شیخی که به دلیل مصدومیت مبارزه انتخابی خود را برگزار نکرده بودند، صبح امروز مقابل هم قرار گرفتند که در پایان محمدسیفی توانست نخستین پیروزی خود را از سه بازی کسب کند.

به این ترتیب اگر محمدسیفی بتواند در بازی بعد نیز در مصاف با شیخی به پیروزی برسد، ووشوکار اعزامی تیم ملی به بازی‌های آسیایی خواهد بود.

پیش از این شهربانو منصوریان، الهه منصوریان، عرفان آهنگریان و رضا سبحانی با کسب دو پیروزی از سه مبارزه انتخابی نفرات فیکس و اعزامی تیم‌های ملی ووشو بانوان و آقایان به بازی‌های آسیایی شده بودند.

انتهای پیام

نوشته ظفری فیکس تیم ملی ووشو برای بازیهای آسیایی شد/ نخستین پیروزی محسن محمد سیفی اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

۸ حیوان سخنگوی عجیب در دنیا

صحبت کردن پرندگان و حیوانات به زبان انسان ها برای همه بسیار جذاب و تعجب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *