Home / اخبار / ظرفیت بازنشستگان برای کار آفرینی استفاده شود…
قیمت تور استانبول

ظرفیت بازنشستگان برای کار آفرینی استفاده شود…

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز چهارشنبه در نشست با اعضای هیات مدیره بنیاد فرزانگان جهان دیده استان بوشهر افزود: با تشکیل چنین شرکت هایی خود سالمندان می توانند به عنوان مشاور و فرزندان آنها در قالب نیروی کار به فعالیت مشغول شوند که این تلاشی برای کاهش آمار بیکاری است.
وی اضافه کرد: حمایت معنوی و مادی از سالمندان و القای این تفکر که در اوج توانمندی هستند، ضروری است.
صفایی بوشهری ادامه داد: همچنین در این ارتباط تلاش مسئولان استان برای راه اندازی خانه های مهر و امید برای سالمندان لازم است.
امام جمعه بوشهر یادآور شد: حدود 130 هزار نفر جوان بیکار در استان بوشهر وجود دارد که باید فرصت شغلی مناسب آنها ایجاد شود و در این زمینه استفاده از ظرفیت بازنشستگان برای راه اندازی مراکز اشتغالزایی و کارآفرینی می تواند راهگشا باشد.
مدیرعامل بنیاد فرزانگان جهان دیده استان بوشهر گفت: از مجموع جمعیت یک میلیون و 160 هزار نفری استان بوشهر 80 هزار نفر سالمنند هستند.
غلامحسین کروبی افزود: در این ارتباط نهادینه سازی فرهنگ تکریم سالمندان و انتقال این فرهنگ به نسل کنونی و آینده ضروری است که با اهتمام ویژه ای آن را دنبال می کنیم.
وی یادآور شد: طرح فراگیر آموزش مراقبت از سالمندان با همکاری دستگاه های ذیربط از دیگر برنامه های مدنظر بنیان فرزانگان جهان دیده استان بوشهر است.
7212/6043**

انتهای پیام /*

نوشته ظرفیت بازنشستگان برای کار آفرینی استفاده شود… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

۱۴ خوراکی محلی و بی نظیر در آتن که باید امتحان کنید

اگر اولین بار است که به کشور یونان سفر می کنید حتما تا حد زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *