Home / اخبار / ظرفیت ایجاد مجموعه بزرگ لبنی در خراسان جنوبی وجود دارد…
قیمت تور استانبول

ظرفیت ایجاد مجموعه بزرگ لبنی در خراسان جنوبی وجود دارد…

به گزارش ایرنا علی محمدی روز دوشنبه در حاشیه بازدید استاندار خراسان جنوبی از واحد لبنیاتی قهستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجموعه لبنیات قهستان پنج فرآورده لبنی تولید می کند و 18 نفر نیز در این کارخانه مشغول به کار هستند.
وی از فروش محصولات لبنی قهستان در بازارهای خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان و کرمان خبر داد و گفت: در صورتی که پنج میلیارد تومان تسهیلات جذب شود ضمن افزایش سرمایه در گردش می توانیم تجهیزات کارخانه را به روز کرده و فعالیت آن را توسعه دهیم.
مدیرعامل شرکت لبنیات قهستان نقدینگی را مشکل اصلی کارخانه عنوان کرد و افزود: سود بالای تسهیلات بانکی جوابگوی هزینه های تولید این واحد نیست.
محمدی گفت: به دنبال ایجاد مجموعه بزرگ لبنی در یکی از شهرک های صنعتی روستایی استان هستیم که سرمایه گذار خارجی نیز برای آن اعلام آمادگی کرده است.
به گفته وی این واحد تولید که یک طرح ملی است و در صورت راه اندازی می تواند روزانه 150 تن شیر را در استان فرآوری کند.
به گزارش ایرنا، روزانه 200 تن شیر خام در خراسان جنوبی تولید که از این میزان 120 تن به کارخانه ها و مراکز پاستوریزاسیون داخل و خارج استان انتقال داده می شود.
9766 * 6054

انتهای پیام /*

نوشته ظرفیت ایجاد مجموعه بزرگ لبنی در خراسان جنوبی وجود دارد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *