Home / اخبار / صادرات خوراک آبزیان چهارمحال وبختیاری به 6 کشورثبت سفارش شد…
قیمت تور استانبول

صادرات خوراک آبزیان چهارمحال وبختیاری به 6 کشورثبت سفارش شد…

طهمورث فتاحی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، صدور بیش از 6 هزار و 700 تن خوراک آبزیان در سال گذشته این استان به خارج از کشور را یادآورشد و گفت: کیفیت محصول تولیدی موجب بازارپسندی این محصولات در خارج از ایران شده است.
وی رونق صدور موادغذایی سالم و مشتری پسند دامی استان به خارج از کشور را دستاورد مهم دولت تدبیر و امید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، خودکفایی و اشتغالزایی عنوان کرد.
مدیر صنایع تبدیلی تکمیلی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تولید و تامین 40 درصدی خوراک آبزیان کشور در این استان تاکید کرد: در صورت شناسایی بازارهای هدف این محصول در دیگر کشورها، افزایش ظرفیت تولید این ماده خوراکی آبزی تا دو برابر ظرفیت می شود.
فتاحی تصریح کرد: بزرگترین واحد تولید خوراک آبزیان خاورمیانه در شهرک صنعتی شهرکرد با 6 خط تولید در 2 واحد مجزا فعال است که روزانه 450 تن انواع خوراک آبزیان سردآبی و گرمابی را تولید می کند.
به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری با تولید سالانه بیش از24هزار تن ماهی سردابی رتبه نخست پرورش ماهی قزل آلای کشور را دارد.
2097/6199

انتهای پیام /*

نوشته صادرات خوراک آبزیان چهارمحال وبختیاری به 6 کشورثبت سفارش شد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

فستیوال مرد سوزان، عجیب ترین جشنواره سالیانه آمریکا

هرساله فستیوال های مختلفی در سرتاسر دنیا برگزار می شوند و علاقه مندان زیادی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *