Home / اخبار / صادرات خوراک آبزیان چهارمحال وبختیاری به 6 کشورثبت سفارش شد…
قیمت تور استانبول

صادرات خوراک آبزیان چهارمحال وبختیاری به 6 کشورثبت سفارش شد…

طهمورث فتاحی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، صدور بیش از 6 هزار و 700 تن خوراک آبزیان در سال گذشته این استان به خارج از کشور را یادآورشد و گفت: کیفیت محصول تولیدی موجب بازارپسندی این محصولات در خارج از ایران شده است.
وی رونق صدور موادغذایی سالم و مشتری پسند دامی استان به خارج از کشور را دستاورد مهم دولت تدبیر و امید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، خودکفایی و اشتغالزایی عنوان کرد.
مدیر صنایع تبدیلی تکمیلی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تولید و تامین 40 درصدی خوراک آبزیان کشور در این استان تاکید کرد: در صورت شناسایی بازارهای هدف این محصول در دیگر کشورها، افزایش ظرفیت تولید این ماده خوراکی آبزی تا دو برابر ظرفیت می شود.
فتاحی تصریح کرد: بزرگترین واحد تولید خوراک آبزیان خاورمیانه در شهرک صنعتی شهرکرد با 6 خط تولید در 2 واحد مجزا فعال است که روزانه 450 تن انواع خوراک آبزیان سردآبی و گرمابی را تولید می کند.
به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری با تولید سالانه بیش از24هزار تن ماهی سردابی رتبه نخست پرورش ماهی قزل آلای کشور را دارد.
2097/6199

انتهای پیام /*

نوشته صادرات خوراک آبزیان چهارمحال وبختیاری به 6 کشورثبت سفارش شد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *