Home / اخبار / شرکت های آلمانی نگران تکروی آمریکا در تجارت جهانی هستند…
قیمت تور استانبول

شرکت های آلمانی نگران تکروی آمریکا در تجارت جهانی هستند…

به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا به نقل از رویترز، وی به گروه رسانه ای RND گفت: شعار ‘آمریکا اول’ بیش از پیش به «آمریکا به تنهایی» تبدیل شده است. این مساله شرکت های آلمانی را واقعا نگران کرده است.
شوایتسر از اتحادیه اروپا خواست که در منازعات تجاری با آمریکا مواضع قاطعانه ای اتخاذ کرده و درعین حال به گفت وگوها برای حل اختلافات ادامه دهد.
مقام آلمانی افزود: اگر ما در مقابل خواسته های غیرمعقول جدید به طور خودکار امتیاز بدهیم این به معنای آن است که در مسیر اشتباه حرکت می کنیم.
آلمان بزرگترین صادرکننده اروپایی به آمریکاست.
رویترز نوشت: آمریکا از توافق هسته ای با ایران خارج شده و آلمان اعلام کرده است که شاید حمایت از شرکت هایی که با ایران کار می کنند، دشوار شود. این درحالی است که یک مقام ارشد آمریکا شرکت های اروپایی را دوباره تهدید به تحریم کرده است.
همچنین شرکت های آلمانی با مالیات های بیشتری از سوی آمریکا بر کالاهای خود مواجه هستند. ترامپ 25 و 10 درصد تعرفه بر واردات به ترتیب فولاد و آلومینیوم وضع کرده است. اتحادیه اروپا تا اول ژوئن (یازدهم خرداد) از این تعرفه ها معاف شده است.
ترامپ در ماه ژانویه اعلام کرد که همواره در راستای تحقق «آمریکا اول» تلاش خواهد کرد. وی افزود: ‘آمریکا اول’ به معنای ‘آمریکا به تنهایی’ نیست.
شبک**9423**1392

انتهای پیام /*

نوشته شرکت های آلمانی نگران تکروی آمریکا در تجارت جهانی هستند… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *