Home / اخبار / شرایط اقتصادی کنونی کشور نیازمند حفظ اتحاد است…
قیمت تور استانبول

شرایط اقتصادی کنونی کشور نیازمند حفظ اتحاد است…

فریدون احمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این روزها باید حاشیه ایجاد نکرد، موانع را مرتفع ساخت و بستر اشتغال و صادرات را فراهم کرد.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در کنار حفظ انسجام فعالان اقتصادی، دولت هم باید حمایت کند و مجلس در کنار تولیدکنندگان است تا تولید آسیبی نبیند.
احمدی تاکید کرد: باید این شرایط را مدیریت کرد تا ماه های آتی که شرایط سختی پیش روی کشور قرار دارد، سپری شود و مشکلی در تولید به وجود نیاید.
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گرفتاری بخش تولیدی را بسیار و قابل توجه خواند و گفت: این موضوع در مورد صنایع معدنی زنجان هم صدق می کند و آنان هم گرفتار هستند.
وی به برگزاری نشستی برای بررسی مشکلات صنایع معدنی زنجان اشاره کرد و این مشکلات را مربوط به تامین ماده معدنی، مسائل مربوط به بورس، ارز، صادرات و واردات خاک و نگرانی از فضای کسب و کار برشمرد.
احمدی تصریح کرد: امروز تولید به شدت نگران وضعیت کسب و کار کشور است و فعالان اقتصادی و صنعتی خواستار این هستند که علاوه بر مشکلات کنونی مانع جدید پیش روی آنان قرار نگرفته و دست و بال آنان بسته نشود.
55 درصد اشتغال صنعتی زنجان مربوط به صنایع معدنی سرب و روی است.
3001/8068

انتهای پیام /*

نوشته شرایط اقتصادی کنونی کشور نیازمند حفظ اتحاد است… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

معرفی تند ترین سس های جهان

۹ سس تند جهان سوختن دهان ، بینی ، چشم ها و در نهایت سیستم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *