Home / اخبار / شاهرودی: ما به تنهایی نمی‌توانیم تیم امید را به المپیک ببریم
قیمت تور استانبول

شاهرودی: ما به تنهایی نمی‌توانیم تیم امید را به المپیک ببریم


مربی تیم فوتبال امید ایران از همه می‌خواهد تا با حمایت کردن در راهیابی تیم امید ایران به المپیک نقش داشته باشند.

به گزارش ایسنا، رضا شاهرودی مربی تیم فوتبال امید ایران در حاشیه تمرین این تیم اظهار کرد: همیشه در خدمت تیم ملی بودم و اصلا بحث مسائل مالی وجود نداشته است. من مچ پایم را در تیم ملی از دست دادم. من، استیلی و کرانچار به تنهایی نمی توانیم این تیم را راهی المپیک کنیم و همه با دست به دست هم بدهیم تا این اتفاق قشنگ رخ بدهد. با تلاش مان باید جای کمبود بعضی از امکانات را پر کنیم. بازیکنان باید بیشتر تلاش کنند و بدانند در چه جایگاهی قرار دارند. من تجربیاتم را در اختیار بازیکنان می گذارم. همه آنها باید تلاش کنند. من اگر در حال حرکت سانتر می کردم کسی به من یاد نداد و خودم تمرین کردم. رزومه کرانچار را دیدم وقبول کردم با او همکاری کنم. نمیشود به نتایج او در سپاهان خرده گرفت. فوتبال همین است. سپاهان همیشه یک پای قهرمانی بود اما امسال شرایط خوبی نداشت. به نظر من همه تیم مشکل داشت و فقط تقصیر کرانچار نبود.

شاهرودی ادامه داد: این تیم ملی ما است و همه باید به هم کمک کنیم. از همه هواداران خواهش می کنم از تیم های ملی حمایت کنند.

او در مورد لغو بازی های تدارکاتی تیم ملی بزرگسالان هم بیان کرد: بازی های دوستانه خوبی باید برگزار شود مثل بازی با ترکیه. ما به ترکیه باختیم اما ترکیه تیم خوبی بود که به آنها باختیم. خدا کند که این باخت ها در بازی های دوستانه رخ بدهد تا در جام جهانی زنگ تفریح نباشیم. بازی با مراکش چون اولین بازی است بسیار سخت است. امیدوارم که با یک بازی قابل قبول مقابل مراکش امتیاز بگیریم.

انتهای پیام

نوشته شاهرودی: ما به تنهایی نمی‌توانیم تیم امید را به المپیک ببریم اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

۸ حیوان سخنگوی عجیب در دنیا

صحبت کردن پرندگان و حیوانات به زبان انسان ها برای همه بسیار جذاب و تعجب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *