Home / اخبار / سیتروئن راهبرد خود را در ایران تغییر نمی دهد…
قیمت تور استانبول

سیتروئن راهبرد خود را در ایران تغییر نمی دهد…

به گزارش بامداد جمعه ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، گروه خودروسازی پی اس ای فرانسه که سازنده خودروهای پژو و سیتروئن است، هفته گذشته و به رغم خروج آمریکا از برجام خودروی سیتروئن مدل سی 3 خود را پیش فروش کرد.
لیندا جکسون مدیر برند پی اس ای در گفت و گو با رویترز با اشاره به تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای خروج از برجام و بازگرداندن تحریم ها علیه تهران، گفت که راهبرد این شرکت در ایران تغییر نکرده است.
به گفته جکسون، این شرکت به فعالیت خود در ایران ادامه می دهد و منتظر است که اتحادیه اروپا موضع شفافی پیرامون تحریم های آمریکا و چشم انداز تجاری شرکت های اروپایی اتخاذ کند.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا سه شنبه 18 اردیبهشت اعلام کرد که کشورش از توافق هسته ای با ایران خارج شده و تحریم های رفع شده را بازخواهد گرداند.
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بلافاصله پس از اعلام تصمیم رئیس‌جمهوری آمریکا تأکید کرد که این اتحادیه به توافق هسته‌ای با ایران پایبند است.
آلمان، انگلیس و فرانسه که طرف های اروپایی برجام هستند، ضمن تاکید بر پایبندی خود به این توافق اعلام کرده اند که از شرکت های اروپایی برابر تحریم های آمریکا حمایت خواهند کرد.
همچنین اتحادیه اروپا قصد دارد با احیای قانونی قدیمی موسوم به «قانون انسداد» که پیروی شرکت های اتحادیه اروپا را از تحریم های فرامرزی آمریکا ممنوع می کند، با تحریم های واشنگتن مقابله کند.
روز جمعه 28 اردیبهشت کمیسیون اروپا در بیانیه ای اعلام کرد که برای محافظت از شرکت های اروپایی برابر تحریم های آمریکا که این کشور با خروج از برجام طی ماه های آینده علیه ایران بار دیگر برقرار می کند، اجرای قانون انسداد را آغاز می کند.
شبد**9416**1379

انتهای پیام /*

نوشته سیتروئن راهبرد خود را در ایران تغییر نمی دهد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

معرفی اقیانوس های دنیا و راه رسیدن به نزدیکترین ساحل آن ها

اقیانوس ها به پیکرهای بزرگی از آب های شور در کره زمین گفته می شوند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *