Home / اخبار / سهم خراسان رضوی از تسهیلات مشاغل خانگی افزایش یافت…
قیمت تور استانبول

سهم خراسان رضوی از تسهیلات مشاغل خانگی افزایش یافت…

شکوه میرشاهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پارسال تسهیلات مشاغل خانگی برای خراسان رضوی 540 میلیارد ریال بود اما امسال تسهیلات در این بخش به 640 میلیارد ریال رسید.
وی ادامه داد: امسال تسهیلات مشاغل خانگی از طریق هشت بانک عامل در خراسان رضوی توزیع می شود که بانک ملی به میزان 186 میلیارد ریال بیشترین سهم پرداختی تسهیلات را در بین سایر بانکها دارد.
او گفت: پارسال از محل جذب تسهیلات مشاغل خانگی برای 9 هزار و 285 نفر در خراسان رضوی شغل ایجاد شد که این میزان 16 برابر تعهد اشتغال استان در این بخش بود و منجر به کسب رتبه نخست در کشور شد.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی افزود: شرایط پرداخت این تسهیلات همانند سال گذشته است و بانکهای عامل موظف هستند، نسبت به جذب و پرداخت 100 درصدی سهمیه ابلاغی اقدام کنند.
وی همچنین از افزایش سقف پرداختی طرحهای متقاضی تسهیلات در کمیته های فنی شهرستانی خراسان رضوی به میزان 10 میلیارد ریال خبر و ادامه داد: با موافقت استاندار خراسان رضوی کمیته های فنی شهرستانها می توانند طرحهای متقاضی تسهیلات تا سقف 10 میلیارد ریال را از طریق ‘سامانه کارا’ در کمیته های فنی شهرستانی تایید کنند.
وی گفت: پیش از این سقف میزان پرداختی برای طرحهای متقاضی تسهیلات در کمیته های فنی شهرستانی 2.5 میلیارد ریال بود.
7489/1858

انتهای پیام /*

نوشته سهم خراسان رضوی از تسهیلات مشاغل خانگی افزایش یافت… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

معرفی گزینه های اقامتی در یک سفر

زمانی که عزم سفر می کنید، مهم ترین مسئله ای که پیش روی شما قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *