Home / اخبار / سفیر ایران بر ضرورت توسعه روابط گمرکی تهران و باکو تاکید کرد…
قیمت تور استانبول

سفیر ایران بر ضرورت توسعه روابط گمرکی تهران و باکو تاکید کرد…

به گزارش ایرنا ،جواد جهانگیر زاده ، 24 ساعته شدن فعالیت گذرگاه های مرزی آستارا ، بیله سوار و جلفا از اول ماه می – 11 اردیبهشت- را مهم دانست و آن را برای تقویت روابط دو کشور با اهمیت عنوان کرد .
وی ،علاقمندی ایران برای تقویت روابط با جمهوری آذربایجان را اعلام و مناسبات دو کشور حوزه گمرک و سایر بخش ها را رضایت بخش خواند .
سفیر ایران در جمهوری آذربایجان، همچنین بر ضرورت سرعت بخشیدن به فعالیت های مشترک دو کشور تاکید کرد .
«صفر مهدی اف» رئیس جدید کمیته دولتی گمرک جمهوری آذربایجان،در این دیدار با اشاره به توسعه موفقیت آمیز رو ابط سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی دو کشور،گفت: همکاری های گمرک نقش مهمی در توسعه روابط دو کشور ایفا می کند.
وی در خصوص تقویت هر چه بیشتر روابط دو کشور با رهبری حسن روحانی و الهام علی اف روسای جمهوری ایران و جمهوری آذربایجان ابراز اطمینان کرد .
مهدی اف ، افزود: دیدار های مرتب مسئولان گمرک دو کشور همسایه در گذرگاه های مرزی تاثیر مثبت به گسترش همکاری های گمرک دارد .
وی در بخشی از سخنان خود به اقدامات انجام گرفته در زمینه تکمیل فعالیت گمرک جمهوری آذرایجان و تامین شفافیت بیشتر اشاره کرد و گفت : اقدامات انجام گرفته شرایط مناسب برای فعالیت ثمربخش محافل کاری دو کشور فراهم می کند.
خاورم**337** 1579

انتهای پیام /*

نوشته سفیر ایران بر ضرورت توسعه روابط گمرکی تهران و باکو تاکید کرد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *