Home / اخبار / سرمایه گذاران خارجی مورد حمایت دولت قرار دارند…
قیمت تور استانبول

سرمایه گذاران خارجی مورد حمایت دولت قرار دارند…

به گزارش ایرنا،عبدالمحمد زاهدی روز یکشنبه در دیدار با مدیر عامل شرکت نستله که در استانداری قزوین برگزار شد،افزود: واحدهای تولیدی شریک اقتصادی استان هستند و برای حل مشکلات آنها در کوتاه ترین زمان اقدام خواهیم کرد.
وی در ادامه گفت: شرکت نستله یک برند شناخته شده و معتبر در زمینه تولید شیرخشک و غذای کودک است و از قدیم همه خانواده های ایرانی با محصولات این واحد تولیدی آشنا هستند.
زاهدی ادامه داد: به سلامت و کیفیت محصولات تولیدی این کارخانه در جامعه اعتماد وجود دارد چون محصولات این کارخانه از مواد اولیه بهداشتی و سالم تهیه می شوند.
وی ادامه داد: حضور این سرمایه گذار در قزوین جای تقدیر دارد و البته جای تاسف وجود دارد که گرفتاری ها و مشکلاتی برای این واحد تولیدی به وجود آمده است.
زاهدی با بیان اینکه برای حل مشکلات این واحد تولیدی اقدام می کنیم،افزود: درخواست ارز، تقاضا برای تولید محصولات جدید و جلوگیری از توقیف خط تولید و تغییر برند محصولات این شرکت را از طریق وزیر صنایع و معاون اول رئیس جمهور پیگیری می کنیم تا شاهد وقفه در تولید این کارخانه نباشیم.

**25 میلیون دلار صادرات از نستله قزوین به خارج انجام می شود
مدیر عامل شرکت نستله قزوین نیز در این دیدار گفت: 2محصول شیرخشک و غذای کودک را در کارخانجات خود در استان قزوین تولید می کنیم که از کیفیت جهانی برخوردار هستند.
جوزف کارلا افزود: دو سال است که حدود 50 درصد از نیاز شیر تازه کارخانه خود را از قزوین تامین می کنیم و محصولی را تولید می کنیم که کیفیت محصولات پنج ستاره جهان را دارد.
این سرمایه گذار خارجی افزود: 2 دودهه قبل 150 میلیون دلار در استان قزوین سرمایه گذاری کرده ایم و نوروز سال آینده 2 واحد تولیدی جدید در قزوین افتتاح خواهیم کرد.
وی افزود: بسیار به جمهوری اسلامی ایران متعهد هستیم و حتی در تنگناهای شدید نیز این کشور را ترک نکرده ایم.
کارلا افزود:همیشه به سرمایه گذاری خود ادامه داده و به اشتغال و استخدام متعهد بوده ایم و طی 2 سال گذشته حدود 200 نفر را استخدام کرده ایم.
این تولید کننده ادامه داد: به ایمنی و کیفیت متعهد هستیم و آن را با سایر واحدهای تولیدی به اشتراک می گذاریم.
وی ادامه داد: این شرکت الگوی سرمایه گذاری خارجی در ایران نام برده می شود و ما به حمایت مسئولان به شدت نیازمندیم.
کارلا افزود: با تصمیمات ناگهانی برخی از دستگاه ها در خصوص تغییر نام و بسته بندی محصولات تولیدی شرکت شوکه و متعجب شده ایم و امیدواریم برای تغییر یک شبه بیش از حد بر این شرکت فشار وارد نشود.
این تولیدکننده خارجی اضافه کرد: 25 میلیون دلار صادرات از قزوین به قطر، عمان، روسیه،عراق و افغانستان صادرات داریم و خواهان توجه و حمایت بیشتر به این شرکت هستیم.
6101*3013

انتهای پیام /*

نوشته سرمایه گذاران خارجی مورد حمایت دولت قرار دارند… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

جمعه بازار پارکینگ پروانه، یکی از شلوغ ترین مراکز خرید در تهران

شهر بزرگ تهران پر از فروشگاه و مراکز خرید کوچک و بزرگ است که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *