Home / اخبار / سامانه یکپارچه سازی املاک از فساد جلوگیری می کند…
قیمت تور استانبول

سامانه یکپارچه سازی املاک از فساد جلوگیری می کند…

به گزارش ایرنا، کاظم میرزایی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح پروژه ملی سیماک در زنجان افزود: این پروژه در راستای اجرای دولت الکترونیک در حوزه املاک و اماکن اجرا و در واقع یکی از بزرگترین نرم افزارهای ملکی کشور محسوب می شود.
وی اظهار کرد: هم اکنون سازمان های مختلف هر یک نرم افزار خود را دارند در حالیکه نرم افزار سیماک بصورت کشوری و مورد تایید و حمایت های ویژه دولت، مجلس و قوه قضائیه است.
به گفته میرزایی، در عمل با پیاده سازی این پروژه در حوزه املاک به معنای واقعی دولت الکترونیک به وقوع می پیوندد و از ابعاد گوناگون محاسن فراوانی به دنبال دارد.
این مسئول ادامه داد: سیستم یکپارچه سازی مدیریت املاک کشور نیز در شمار طرح های مهم در حوزه اقتصاد مقاومتی به شمار می رود که از 2 سال گذشته از سوی وزارت ارتباطات و اطلاعات اجرای آن به شرکت پست واگذار شده است.
وی بیان کرد: با اجرای این پروزه زمان ارائه سرویس به مشترکان به حداقل ممکن کاهش می یابد و این مهم به رضایت بیشتر آنان منجر می شود.
معاون فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک شرکت پست جهموری اسلامی ایران ادامه داد: زنجان بیستمین استان در سطح کشور است که این پروژه در آن افتتاح می شود.
وی اظهار کرد: در صورت همکاری استانداری و تمامی 28 دستگاه متولی امر انجام مهم در این استان امکانپذیر بوده و این پروژه مهم ملی اشتغالزایی تخصصی را برای مهندسان و حوزه های فنی ایجاد می کند که آموزش های لازم نیز ارائه خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه تمام اماکن و املاک، دارای آدرس استاندارد شده و دسترسی به این اطلاعات در بستر آی تی امکان پذیر می شود که نقش مهمی در به روز شدن و تسریع در امور دستگاه ها خواهد داشت.
7320/6085

انتهای پیام /*

نوشته سامانه یکپارچه سازی املاک از فساد جلوگیری می کند… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *