Home / اخبار / سامانه مدیریت پیشنهادهای فرهنگی قوه قضائیه راه‌اندازی شد
قیمت تور استانبول

سامانه مدیریت پیشنهادهای فرهنگی قوه قضائیه راه‌اندازی شد


سرپرست اداره کل برنامه‌ریزی و تحقیقات معاونت فرهنگی قوه قضاییه گفت: فلسفه اصلی راه‌اندازی سامانه مدیریت پیشنهادهای فرهنگی قوه قضاییه استفاده از افکار و خلاقیت و استفاده از ایده‌های جدید کارکنان دستگاه قضایی است.

به گزارش ایسنا، علیرضا یوسف‌زاده سرپرست اداره کل برنامه‌ریزی و تحقیقات معاونت فرهنگی قوه قضاییه اظهار کرد: نظامنامه پیشنهادهای فرهنگی پس از تصویب معاون فرهنگی قوه قضاییه ابلاغ شد و با همکاری مرکز فن‌آوری و اطلاعات قوه قضاییه یک سامانه نرم‌افزاری آماده شد.

وی با اشاره به اینکه سامانه‌های نظام کارکنان در بسیاری از سازمان‌های پیشرو مورد استفاده قرار می‌گیرد، افزود: ایده‌های نو در بهبود عملکرد سازمان‌ها بسیار تاثیرگذار است، بر این اساس در سامانه نظام پیشنهادات معاونت فرهنگی قوه قضاییه هر کارمندی در اقصی نقاط کشور می تواند در فرمت تعریف شده به نشانی http://np.farhangionline.ir پیشنهادهای فرهنگی نو و جدید خود را ارائه دهد.

یوسف‌زاده تصریح کرد: پیشنهادهای ارائه شده در صورتی در شورای نظام پیشنهادهای فرهنگی مطرح خواهد شد که دارای شرایطی از جمله اینکه جدید و غیرتکراری باشد، جزو برنامه‌های جاری معاونت نباشد، شکایت و انتقاد نباشد و همچنین مبهم و راهگشا باشد.

سرپرست اداره کل برنامه‌ریزی و تحقیقات معاونت فرهنگی قوه قضاییه گفت: به پیشنهادهایی که در شورا پذیرفته شود بین ۵۰ هزار تا ۳۰۰ هزار تومان براساس ارزیابی و نمره اکتسابی (حداقل ۹۰ امتیاز و حداکثر ۲۰۰ امتیاز) جایزه تعلق خواهد گرفت. همچنین به سه پیشنهاد برتر در مدت یک سال مجموعاً ۱۰ سکه تقدیم خواهد شد که نفر اول ۵ سکه، نفر دوم ۳ سکه و نفر سوم ۲ سکه بهار آزادی تعلق خواهد گرفت.

وی در پایان با بیان اینکه تمام کارمندان قوه قضاییه، شوراهای حل اختلاف و سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی می‌توانند در این طرح شرکت کنند، گفت: پیشنهادهای کاربردی در رشد سازمانی بسیار موثر است و لذا با این قبیل اقدامات سعی خواهیم کرد تا بسترهای رشد و خلاقیت کارکنان فراهم شود.

انتهای پیام

نوشته سامانه مدیریت پیشنهادهای فرهنگی قوه قضائیه راه‌اندازی شد اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *