Home / اخبار / رویکرد مدیران استان بوشهر حل مسائل اقتصادی باشد…
قیمت تور استانبول

رویکرد مدیران استان بوشهر حل مسائل اقتصادی باشد…

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز دوشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر افزود: در همین ارتباط دستگاه های اجرایی و بانک های عامل برای تعیین تکلیف طرح های اشتغالزایی و تولیدی اقدام کنند.
وی اظهار کرد: وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی در استان بوشهر برای طرح های اشتغالزایی و تولیدی مناسب نیست و بانک ها در این بخش عملکرد مناسبی ندارند.
گراوند ادامه داد: مدیران بانکی در زمینه پرداخت نکردن تسهیلات و انجام ندادن کار دنبال بهانه نباشند بلکه باید برای انجام دادن کارها دنبال بهانه باشند.
وی با تاکید بر سرعت بخشی در روند پرداخت تسهیلات تولیدی و اشتغال در استان بوشهر اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از مهم ترین مشکلات متقاضیان تسهیلات اشتغال و تولید بویژه در حوزه آبزیان وثیقه ملکی است، نشست مشترک مدیرکل اقتصادی استانداری با حضور مدیران شیلات و بانک ها برگزار و وثیقه های ملکی آنان باید تعیین تکلیف شود.
گراوند بیان کرد: از آنجا که بانک عامل تسهیلات واحدهای تولید آبزیان بانک کشاورزی است، انتظار می رود با دیدگاه مثبت به این طرح ها نگاه شود.
استاندار بوشهر اضافه کرد: میزان سود تسهیلات تولیدی واحدهای آبزیان براساس ابلاغ سیاست های صندوق توسعه ملی است و بانک های استان باید همان میزان سود را در نظربگیرند.
وی تاکید کرد: تولید کنندگان باید برای بکارگیری نیروی انسانی از نیروهای بومی همان مناطقی که طرح تولیدی در آن منطقه دردست اجراست، استفاده کنند.
استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده از ظرفیت فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی در ایجاد واحدهای تولید آبزیان گفت: مدیران و متقاضیان بخش خصوصی، در مورد واگذاری زمین های ساحلی بوشهر برای اجرای طرح ها، از قرارداد تملک دراز مدت استفاده کنند.
6047/6043**

انتهای پیام /*

نوشته رویکرد مدیران استان بوشهر حل مسائل اقتصادی باشد… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

معرفی اقیانوس های دنیا و راه رسیدن به نزدیکترین ساحل آن ها

اقیانوس ها به پیکرهای بزرگی از آب های شور در کره زمین گفته می شوند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *