Home / اخبار / روزانه 2800 دستگاه کامیون در بندرعباس بارگیری می شود…
قیمت تور استانبول

روزانه 2800 دستگاه کامیون در بندرعباس بارگیری می شود…

به گزارش ایرنا، داریوش باقر جوان عصر دوشنبه در یک نشست خبری افزود: برای بارگیری روزانه دو هزار و 800کامیون، باید حداقل 20 هزار خودروی سنگین در چرخه حمل و نقل حضور داشته باشد.
وی اضافه کرد: مسائل صنفی رانندگان از مدت ها قبل در بندرعباس رصد شده بود و با راهکارهایی مانند تعدیل قیمت کرایه، وضعیت پیش آمده مدیریت شد.
باقرجوان در عین حال خاطر نشان کرد: با توجه به بهم پیوستگی شبکه حمل و نقل کشور ،نمی توان ادعا کرد هیچ مشکلی در حوزه حمل و نقل هرمزگان وجود ندارد و ممکن است این استان نیز تحت تاثیر قرار بگیرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یادآور شد: اکنون ظرفیت مازاد نیز داریم و می توانیم تا سه برابر وضعیت موجود به رانندگان بار بدهیم.
به گفته باقرجوان، هرمزگان با بهترین فرآیند نوبت دهی و توزیع بار کشور ، مبداء بارهای کلان و عمده است و سال گذشته یک میلیون و 300 هزار بارنامه در استان صادر شد.
وی با اشاره به اشرافیت بر فرآیند حمل و نقل استان تصریح کرد: صدای اعتراض رانندگان شنیده شده اما اگر فرد یا افرادی قصد سوء استفاده از وضعیت موجود را داشته و بخواهند اختلال به وجود بیاورند، بدون هیچگونه مشکلی از ظرفیت حمل و نقلی داخلی استان استفاده خواهیم کرد.
2094/7408

انتهای پیام /*

نوشته روزانه 2800 دستگاه کامیون در بندرعباس بارگیری می شود… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مردم کدام کشورها سالم تر غذا می خورند؟!

اکثر کشورهای آسیایی فرهنگ های غذایی سالم دارند. هر یک از کشورهای دنیا دارای فرهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *