Home / اخبار / ربودن نوزاد ۲روزه از بیمارستان
قیمت تور استانبول

ربودن نوزاد ۲روزه از بیمارستان

زنی که توانایی بچه‌دار شدن نداشت، نوزاد دو روزه‌ای را از بیمارستان ربود اما خیلی زود دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، روزنامه شرق در ادامه نوشت: «خبر ربوده‌ شدن نوزاد روز پنجشنبه هفته گذشته به پلیس همدان داده و معلوم شد زنی بعد از ورود به بیمارستان فاطمیه این شهر نوزادی دو روزه را از مادرش تحویل گرفته و از بیمارستان گریخته است. مادر نوزاد در توضیحات خود گفت: زن کودک‌ربا خودش را از پرسنل بیمارستان معرفی کرد و من هم حرف او را باور کردم چون اصلا تصور نمی‌کردم کسی بخواهد بچه‌ام را بدزدد.

به‌ این‌ترتیب تیمی ویژه از کارآگاهان مأموریت یافتند تا نوزاد را هر چه زودتر پیدا کنند و به خانواده‌اش بازگردانند.

با انجام اقدامات اولیه و حضور مأموران در بیمارستان و بررسی دوربین در پشت بیمارستان مشخص شد مردی با دردست‌ داشتن قنداقه یک طفل از آن در خارج و سوار بر یک دستگاه خودروی سواری تاکسی پراید شده و بعد از حدود پنج دقیقه خانمی از همان در خارج شده و پس از سوار شدن در تاکسی محل را ترک کرده است. بنابراین با تعامل صورت‌گرفته با واحد تاکسی‌رانی یکی از رانندگان در این زمینه شناسایی و به پلیس آگاهی منتقل شد.

راننده تاکسی در اظهاراتش گفت: «مقابل بیمارستان فاطمیه برای مسافرکشی توقف کرده بودم، خانمی که خود را ساکن یکی از مناطق شهر همدان معرفی می‌کرد، به من مراجعه کرد و گفت فرزندم در بیمارستان است از در پشت بیا تا ما را به منزل برسانی.»

راننده ادامه داد: «من در کوچه پشت بیمارستان منتظر آمدن آن زن شدم و پس از پارک‌ کردن خودرو به محوطه بیمارستان رفتم و آن خانم بچه را به من داد و بعد از حدود پنج دقیقه آمد و سوار خودرو شد و او را به منزلش رساندم.»

با کمک این راننده منزلی که احتمال می‌رفت طفل ربوده‌ شده در آنجا باشد، شناسایی شد و در بازرسی از آن طفل مورد نظر مشاهده و به همراه متهم برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد.

زن جوان در تحقیقات فنی و بازجویی‌های انجام‌شده‌ گفت: «حدود ۱۰ سال است که ازدواج کرده‌ام و به دلایل پزشکی نمی‌توانم بچه‌دار شوم. به همین علت تصمیم به ربودن یک طفل پسر از بیمارستان گرفتم. با توجه به این که من به علت نازایی مدتی در بیمارستان فاطمیه مورد بررسی بودم و کارکنان زن بیمارستان من را می‌شناختند، پس از شناسایی سوژه خود و به‌ دست‌ آوردن مشخصات مادر طفل با برنامه قبلی وارد بیمارستان شدم و به اتاقی رفتم که مادر و طفل در آن استراحت می‌کردند و به مادر طفل گفتم فرزندت دارای ناراحتی بینایی است که باید از سوی پزشک متخصص معاینه و درمان شود و با این ترفند طفل را از وی گرفتم و از بیمارستان خارج شدم.»

نوزاد پس از اخذ نظریه سلامتی و معاینه از سوی پزشک و با حضور مأموران حراست بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی همدان به مادرش تحویل و متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.»

انتهای پیام

نوشته ربودن نوزاد ۲روزه از بیمارستان اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

آشنایی با آداب و رسوم غذا خوردن در کشور یونان

کشور یونان بی شک یکی از زیباترین کشور های اروپا و دنیا است. یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *