Home / اخبار / راهنمای خرید سیم کارت در هند
قیمت تور استانبول

راهنمای خرید سیم کارت در هند

  • سیم کارت موقت با پیش پرداخت | Prepaid

هزینه خرید این سیم کارت کمتر از سیم کارت دائمی هند است. برای گرفتن سیم کارت در هند به صورت موقت، با پرداخت مبلغی، آن را برای استفاده شارژ می کنید. حتی بسیاری از مردم هند از این نوع سیم کارت ها استفاده می کنند. در ضمن برای شمایی که به عنوان گردشگر به این کشور سفر می کنید، این نوع سیم کارت مناسب تر است. با این حال در مورد خرید سیم کارت موقت در هند، معایبی گریبان شما را خواهد گرفت. شما مدام نیاز به پاک کردن اینباکس گوشی خود دارید، چرا که پیام های بسیاری روانه گوشیتان می شود.

پیام های تبلیغاتی که به مردم عادی هندوستان فرستاده می شود، برای شما نیز فرستاده می شود. در نتیجه شما نیاز پیدا خواهید کرد که شماره تلفن خود را به عنوان یک شماره DND به ثبت برسانید که گاهی این نوع سیم کارت نیز در مدت اقامت کوتاه به کارتان نمی آید. همچنین برای افراد هندی فعال سازی سیم کارت های موقت بسیار سریع انجام می شود اما برای شما که هویتی غیر هندی دارید و به عنوان گردشگر وارد این کشور شده اید، فعال سازی سیم کارت ممکن است زمانی بین ۲ تا ۳ روز طول بکشد.

کمپانی های سیم کارت ها در هند

برای گرفتن سیم کارت در هند می توانید به شرکت هایی که سیم کارت ارائه می دهند مراجعه کنید. نام این شرکت ها ایرتل (Airtel)، وودافون (Vodafone)، رلیانس (Reliance)، آیدیا (Idea)، جیو (Jio) و بی اس ان ال (BSNL) است. بی اس ان ال تنها شرکت است که در این میان دولتی بوده و توسط دولت هند، ارائه شده است. از این میان سیم کارت های جیو، وودافون، ایرتل و بی اس ان ال بهتر از باقی کار می کنند.

نوشته راهنمای خرید سیم کارت در هند اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *