Home / اخبار / دهلی نو از شرکت های جهانی خواست در هند هواپیما تولید کنند…
قیمت تور استانبول

دهلی نو از شرکت های جهانی خواست در هند هواپیما تولید کنند…

به گزارش ایرنا از روزنامه روز دوشنبه ‘اکونومیک تایمز’، پرابو در چند پیام توییتری از شرکت های هواپیما سازی مانند ایرباس وبوئینگ برای مشارکت در طرح دولت این کشور تحت عنوان ‘در هند بسازید’ دعوت کرد.
وی گفت:بازار در حال گسترش صنعت هوایی و همچنین اقتصاد رو به رشد هند به بیش از یک هزار هواپیمای مسافربری و تعداد زیادی هواپیمای ترابری احتیاج دارد.
شرکت های هوایی هند مانند جت ایرویز، اسپایس جت و ایر اشیا در ماه مارس سال جاری (اسفند سال گذشته) اعلام کردند که قصد دارند به منظور افزایش سهم خود در یکی از سریع ترین بازار های در حال رشد هوایی جهان، جت های جدیدی را به ناوگان هواپیمایی خود اضافه کنند.
شورای بین المللی حمل و نقل هوایی در گزارشی اعلام کرد ترافیک مسافربری هوایی هند در ماه ژانویه سال جاری یک افزایش 17.9 درصدی را از خود نشان داد.
شرکت بوئینگ در مرداد ماه سال گذشته گفت انتظار دارد شرکت های هوایی هند 2 هزار و 100فروند هواپیمای جدید به ارزش 290 میلیارد دلار خریداری کنند.
شرکت های هوایی اقتصادی هند بیش از 60 درصد از پرواز های این کشور را انجام می دهند.
هند در دو سال گذشته شاهد رشد چشمگیر صنعت حمل و نقل هوایی خود بوده است.
فرودگاه بین المللی«ایندیرا گاندی » دهلی نو، هم اکنون با ظرفیت پذیرش 40 میلیون مسافر در سال یکی از بزرگترین فرودگاههای جنوب آسیاست.
فرودگاه بین المللی دهلی نو نیز در سال 2015 بعنوان بیست و ششمین فرودگاه شلوغ در جهان از نظر ترافیک مسافران شناخته شده است.
راه آهن و حمل ونقل هوایی در هند بیشترین تعداد مسافر را جابجا می کند.
هند براساس طرح ‘ساخت هند’ خود قصد دارد وابستگی این کشور را به واردات کالاهای مختلف خارجی کاهش داده و این کشور را به یک مرکز تولید در جهان تبدیل کند.
آساق**267**1424*1590

انتهای پیام /*

نوشته دهلی نو از شرکت های جهانی خواست در هند هواپیما تولید کنند… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *