Home / اخبار / دلالان از پایانه مسافربری مشهد حذف شدند…
قیمت تور استانبول

دلالان از پایانه مسافربری مشهد حذف شدند…

جواد وحدتی فرد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس مصوبه نشست روزهای 13 و 14 خرداد جاری با نمایندگان رانندگان، شرکتهای حمل و نقل مشهد و دبیر کانون انجمنهای صنفی رانندگان و مالکان بخش مسافری کشور شرکتهای فعال در این بخش ملزم شدند هیچ مبلغی را به دلالان و جارچیها در پایانه امام رضا(ع) مشهد پرداخت نکنند.
وی هدف این اقدام را به صرفه شدن فعالیت در این صنعت برای مالکان و رانندگان ذکر و بیان کرد: با توجه به اینکه مسافران برابر نرخ مصوب بها بلیت را پرداخت می کنند شرکتهای حمل و نقل مسافر موظف شدند کل کرایه را پس از کسر کسورات قانونی به رانندگان پرداخت کرده و از کرایه هیچ وجهی را به جارچیها پرداخت نکنند.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خراسان رضوی ادامه داد: شرکتهای حمل و نقل مسافر فعال در این استان به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی و ورود افراد غیرمسئول برای جذب مسافر در قالب دلال و جارچی، ملزم شدند از ارائه تخفیفهای غیرمنطقی در بهای بلیتها خودداری کرده تا مسافران گرفتار افراد سودجو در پایانه مسافری مشهد نشوند.
وی گفت: مالکان ناوگان و رانندگان بخش مسافری نیز متعهد شدند لزوما بر اساس نرخهای مصوب مسافران را پذیرش کنند و مطابق قانون از سوار کردن مسافر در خارج از پایانه مسافری امام رضا(ع) ازسمت غرب مشهد تا ایستگاه سوار میثاق و در سمت شرق این شهر تا پلیس راه شهید نوروزی خودداری کنند.
وحدتی فرد افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی با شرکتهای حمل و نقل و رانندگان ناوگان حمل و نقل بین شهری متخلف در خصوص تصمیمهای اتخاذ شده در قالب کمیسیونهای ماده 12 و 13 به شدت برخورد می کند.
هشت هزار و612 راننده با پنج هزار و 373 دستگاه خودروی حمل و نقل مسافری جاده ای در خراسان رضوی در قالب 124 شرکت حمل و نقل مسافر فعالیت دارند.
3221/1858

انتهای پیام /*

نوشته دلالان از پایانه مسافربری مشهد حذف شدند… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

آشنایی با پارک ملی تنگه ساماریا در کشور یونان، طولانی ترین تنگه در اروپا

کشور یونان یکی از زیباترین ترین کشور های دنیا است و دارای فرهنگ غنی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *