Home / اخبار / دشمنان جنگ اقتصادی را علیه ایران شروع کرده اند…
قیمت تور استانبول

دشمنان جنگ اقتصادی را علیه ایران شروع کرده اند…

به گزارش خبرنگار ایرنا، رضا رحیمی عصر سه شنبه در نشست بررسی وضعیت بازار که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: باید با تمام قدرت وارد میدان جنگ اقتصادی شویم‌ تا دشمنان ما را از پا در نیاورند.
وی افزود: باید بازار را کنترل کنیم تا دشمنان در این‌ برهه زمانی نتوانند به ما آسیب‌ بزنند و ما از این چالش نیز عبور خواهیم کرد.
معاون استاندار کرمانشاه تصریح کرد: همان طور که در دوران ‌جنگ تحمیلی بر روی پای خود ایستادیم باید اکنون نیز با تمام‌ توان وارد جنگ اقتصادی شویم.
رحیمی با تاکید بر لزوم‌ حمایت از کالای ایرانی گفت: دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه باید از تولیدات داخلی خرید کنند و مخاطبان خود را نیز به استفاده از این نوع محصولات تشویق نمایند.
وی با اشاره به افزایش قیمت لاستیک در کرمانشاه گفت: قیمت لاستیک خودرو در استان افزایش پیدا کرده که باید این افزایش قیمت مورد بررسی قرار گیرد.
وی اظهار داشت: قیمت لاستیک کامیون ها حداکثر 30 درصد افزایش داشته است.
معاون استاندار کرمانشاه در ادامه گفت: به منظور کاهش قیمت گوشت قرمز در مرکز استان، صادرات دام‌ را کاهش داده ایم.
رحیمی افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت موضوع را به صورت ویژه بررسی کند و در صورتی که مشکل گرانی قیمت گوشت از سمت کشتارگاه کرمانشاه باشد، کشتارگاه های روانسر ، سنقر و دیگر ‌شهرستان ها را فعال خواهیم کرد.
وی همچنین در رابطه با افزایش قیمت نان گفت: قیمت نان های سنگک آزاد پز با 430 ‌تا 450 گرم وزن باید بیشتر از 10 هزار ریال در بازار نباشد و با نانوایی های متخلف در این زمینه برخورد می شود.
8066/7445

انتهای پیام /*

نوشته دشمنان جنگ اقتصادی را علیه ایران شروع کرده اند… اولین بار در بازار پیچ – سایت جامع اخبار و فن آوری پدیدار شد.

تور ارزان استانبول

About seobartar

Check Also

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو چگونه است؟ بهترین مرکز تفریحی باکو

مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو مکانی نام آشنا برای ایرانیانی است که علاقه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *